Profesjonalne doradztwo kredytowe
Profesjonalne doradztwo kredytowe, Bogumiła Janiszewska BDJ Finance, Poznań

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7791316268
REGON: 300792316
Rok założenia:
2008

O firmie

Nazywam się Bogumiła Janiszewska i specjalizuję się w pośrednictwie kredytowym. Prowadzę biuro BDJ Finance, które znajduje się w Poznaniu. Działalność w branży rozpoczęłam w 2001 roku. Mam bogate doświadczenie, dokładam wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania Klientów.

Oferta

Głównym przedmiotem mojej działalności jest doradztwo kredytowe. Do każdego Klienta podchodzę w indywidualny sposób zapewniając kompleksową obsługę na najwyższym poziomie. Zapewniam, że dla każdego znajdę odpowiednią ofertę kredytową. Pomogę w skompletowaniu niezbędnych dokumentów. Zapewniam sprawne i szybkie procesowanie wniosków.

Kredyty, jakie pomagam uzyskać:
  • kredyt dla firm,
  • kredyt hipoteczny,
  • kredyt gotówkowy,
  • kredyt konsolidacyjny,
  • pożyczki pozabankowe.
Współpracuję z rzetelnymi i godnymi zaufania bankami, dzięki czemu Klienci mają poczucie bezpieczeństwa przy zawieranych transakcjach. Pomogę Państwu w załatwieniu wszystkich formalności. Oferuję także kredyt hipoteczny, który może być przeznaczony na zakup domu, mieszkania bądź działki budowlanej. Świadczę usługi bez świadczeń ZUS. Moja oferta obejmuje również pożyczki prywatne pod zabezpieczenie hipoteczne. Uzupełnienie mojej oferty stanowi pomoc w uzyskaniu pożyczki pozabankowej gotówkowej.

Zachęcam do odwiedzenia mojej strony internetowej, na której znajdą Państwo szczegółowe informacje. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy.

Zapraszam do współpracy z BDJ Finance.

Artykuły

Kredyty dla firm – jakie warianty rekomendują specjaliści?
Kredyty dla firm – jakie warianty rekomendują specjaliści?
W ramach świadczonych usług doradca finansowy jest w stanie zaproponować danej firmie rozwiązania kredytowe dopasowane ściśle do jej potrzeb i możliwości.

Wideo

Kontakt

Kontakt Bogumiła Janiszewska BDJ Finance

Bogumiła Janiszewska BDJ Finance, Poznań

Opinie (4)

Opinie o firmie Bogumiła Janiszewska BDJ Finance

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Krzysztof
Krzysztof
5.0
21.05.2019
Doradztwo finansowe na wysokim poziomie.
Franek
Franek
5.0
23.03.2019
Wziąłem pożyczkę prywatną pod zabezpieczenie hipoteczne, polecam.
Grzesiek
Grzesiek
5.0
04.01.2019
W firmie BDJ wziąłem kredyt hipoteczny na zakup działki budowlanej. Nie ma żadnych ukrytych kosztów, pracownicy są mili i pomocni. Polecam.
Karol
Karol
5.0
24.11.2018
Zdecydowałem się wziąć kredyt gotówkowy na mieszkanie. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z firmą BDJ. Wszystko dokładnie mi wyjaśnili, fachowo doradzili. Polecam serdecznie.