Zajmujemy się profesjonalnymi usługami asenizacyjnymi
Zajmujemy się profesjonalnymi usługami asenizacyjnymi, Bodys Dariusz Usługi komunalne wywóz nieczystości płynnych, Karnieszewice

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6691938739
REGON: 330549377
Rok założenia:
2004

O firmie

Firma Usługi Komunalne zlokalizowana jest w miejscowości Karnieszewice w powiecie, koszalińskim, w województwie zachodniopomorskim. Na rynku funkcjonuje od 2007 roku. Jej właścicielem jest Dariusz Bodys. Firma świadczy usługi z zakresu wywozu szamba i nieczystości.

Oferta

Nasza firma Usługi Komunalne ma wieloletnie doświadczenie na rynku i zajmuje się wywożeniem szamba oraz nieczystości płynnych. W ramach naszych usług oferujemy Państwu:
  • wywóz nieczystości,
  • czyszczenie szamba,
  • odbiór nieczystości,
  • wywóz ścieków.
W naszej firmie zatrudniamy tylko wykwalifikowane osoby, więc wywóz szamba odbywa się sprawnie i szybko. Przestrzegamy wszystkich standardów dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy, więc mogą być Państwo pewni, że wykonywane przez nas usługi są profesjonalne i nie zagrażają środowisku, ani otoczeniu. Posiadamy specjalne cysterny przystosowane do tego typu prac, które mogą pomieścić dużą ilość nagromadzonego szamba.

Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby do kontaktu z naszą firmą w Karnieszewicach. Wszystkie usługi oferujemy w atrakcyjnych cenach.

Wideo

Kontakt

Kontakt Bodys Dariusz Usługi komunalne wywóz nieczystości płynnych

Bodys Dariusz Usługi komunalne wywóz nieczystości płynnych, Karnieszewice

Opinie (0)

Opinie o firmie Bodys Dariusz Usługi komunalne wywóz nieczystości płynnych