Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8992615274

O firmie

Siedziba firmy Bodex znajduje się w Szczercowie, na terenie województwa łódzkiego. Działalność w branży rozpoczęliśmy ponad dwadzieścia lat temu, a dokładnie w 1991 roku. Posiadamy nowoczesny park maszynowy, dzięki czemu działamy profesjonalnie, szybko i dokładnie.

Oferta

Głównym profilem naszej firmy jest produkcja naczep, a dokładnie wywrotek oraz cystern. Od ponad dwudziestu lat działamy na polskim rynku. Wszystkie oferowane przez nas produkty cechuje wysoka jakość. Nasza oferta skierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych, jak i różnych firm. Nieustannie dążymy do rozwoju i poszerzania oferty naszej firmie, tak, aby sprostać wymaganiom Klientów.

W naszej ofercie znajdą Państwo:
  • naczepy niskopodwoziowe,
  • naczepy plandekowe,
  • przyczepy 2, 3 i 4-osiowe,
  • przyczepy do przewozu kontenerów wymiennych.
Oprócz tego prowadzimy sprzedaż pojazdów specjalistycznych, a także pojazdów do przewozu drewna. Uzupełnienie naszej oferty stanowią zabudowy pojazdów i ruchome podłogi.

Podczas pracy korzystamy z wysokogatunkowych materiałów od renomowanych, światowych producentów. Dysponujemy dużymi i odpowiednio wyposażonymi halami produkcyjnymi, magazynowymi, komorami lakierniczymi oraz śrutowniami. Mamy doskonale rozwinięte zaplecze techniczne, które umożliwia nam realizację nawet nietypowych zleceń.Nasze produkty wyróżniają się trwałością i wysoką funkcjonalnością.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Bodex z Szczerców.

Marki i specjalizacje

Podstawowe materiały do budowy wywrotek pochodzą od znanych marek, takich jak Penta, Hyva, Edbro, Binotto, Stal Hardox czy Domex.

Kontakt

Kontakt Bodex Sp. z o.o. Sp.k. Producent przyczep

Bodex Sp. z o.o. Sp.k. Producent przyczep, Szczerców

Opinie (0)

Opinie o firmie Bodex Sp. z o.o. Sp.k. Producent przyczep

Tagi