Rzetelne tłumaczenia pisemne dokumentów
Rzetelne tłumaczenia pisemne dokumentów, Boczkowska Grażyna. Tłumacz przysięgły jęz. czeskiego, Warszawa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5261365683
Rok założenia:
1982

O firmie

Grażyna Boczkowska jest doświadczonym tłumaczem przysięgłym języka czeskiego. W ciągu wielu lat działalności zdobyła zaufanie klientów oraz niezbędne doświadczenie pozwalające wykonywać usługi na najwyższym poziomie. Biuro zostało założone w 1991 roku i od tego czasu nieprzerwanie działa na terenie Warszawy.

Oferta

Oferta biura tłumaczeń prowadzonego przez Grażynę Boczkowską jest kompleksowa i skierowana do klientów indywidualnych i podmiotów gospodarczych. Obejmuje zarówno tłumaczenia ustne, jak i pisemne przysięgłe oraz zwykłe. Tłumacz podejmuje się tłumaczeń aktów stanu cywilnego, notarialnych, wyroków sądowych, pozwów, odwołań i postanowień. Ponadto tłumaczy dokumenty z rejestru karnego, firmowe KRS i US, a także dokumenty wydawane przez organy czeskie i polskie. Specjalizuje się również w przekładach dokumentów samochodowych.

W ramach tłumaczeń pisemnych oferuje tłumaczenia tekstów ogólnych, specjalnych, reklamowych, stron internetowych oraz korespondencji biznesowej. Operuje specjalistycznym słownictwem technicznym i terminami branżowymi, co pozwala na dokonywanie przekładów dokumentacji technicznej, instrukcji obsługi, podręczników i schematów.

Z zakresu tłumaczeń ustnych tłumacz przysięgły udziela pomocy w prowadzeniu konferencji prasowych. Jest też obecny podczas rozmów handlowych i biznesowych. Usługi świadczone są z języka czeskiego na polski oraz odwrotnie.

W biurze tłumaczeń pani Grażyny Boczkowskiej szczególną uwagę zwraca się na krótkie terminy realizacji zleceń i dokładność. Każdą powierzoną pracę wykonuję się rzetelnie i z dbałością nawet o najmniejsze szczegóły.

W razie jakichkolwiek wątpliwości zachęca się do kontaktu i zaprasza do skorzystania z solidnych usług tłumaczeniowych zainteresowanych z Warszawy i nie tylko.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Boczkowska Grażyna. Tłumacz przysięgły jęz. czeskiego

Boczkowska Grażyna. Tłumacz przysięgły jęz. czeskiego, Warszawa

Słowa kluczowe

Opinie (1)

Opinie o firmie Boczkowska Grażyna. Tłumacz przysięgły jęz. czeskiego

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
06.06.2016
Polecam! Pani Boczkowska jest naprawdę rzetelnym tłumaczem, bardzo elastycznym jeśli chodzi o terminy. Współpraca była przyjemnością.