Tłumaczenia zwykłe i uwierzytelnione
Tłumaczenia zwykłe i uwierzytelnione, Biuro tłumaczy przysięgłych Jacek Gosk, Szczecin

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
09:00 - 17:00
Wt.
09:00 - 17:00
Śr.
09:00 - 17:00
Cz.
09:00 - 17:00
Pt.
09:00 - 17:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 8511056885
REGON: 810708456
Rok założenia:
1995
Branża:
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Biuro Tłumaczy Przysięgłych ma swoją siedzibę w Szczecinie. Właścicielem i osobą decyzyjną jest Jacek Gosk. Posiadamy duże doświadczenie w branży, dzięki czemu możemy zaproponować Państwu wysoką jakość usług.

Oferta

Specjalizujemy się w wykonywaniu tłumaczeń. Zatrudniani przez nas pracownicy to tłumacze z wieloletnim doświadczeniem, którzy biegle posługują się językami obcymi. Przygotujemy tłumaczenia z języków takich jak angielski, francuski, hiszpański, włoski, rosyjski czy ukraiński. Tłumaczymy też teksty z holenderskiego, norweskiego czy flamandzkiego.

Oferujemy:
  • tłumaczenia zwykłe,
  • tłumaczenia przysięgłe,
  • tłumaczenia pisemne,
  • tłumaczenia ustne,
  • tłumaczenia konsekutywne.
Możemy zająć się wykonaniem przekładu tekstów medycznych, prawniczych, ekonomicznych czy też technicznych. Tłumaczymy dokumenty specjalistyczne, urzędowe i samochodowe. Proponujemy przekład świadectw i dyplomów.

W naszej ofercie znajdą Państwo realizację tekstów w trybie ekspresowym, które wykonywane jest jeszcze tego samego dnia. Natomiast przekłady obcojęzyczne w trybie normalnym, które nie przekraczają pięciu stron są do odbioru już w następny dzień roboczy. Aby zapewnić państwu najwyższą jakość usług, możemy zaproponować składanie zamówień za pośrednictwem Internetu.

Zapewniamy, że do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny. Regularnie podnosimy swoje kompetencje, rozwijamy się przez uczestnictwo w kursach czy szkoleniach. Dostosowujemy się do Państwa oczekiwań.

Zapraszamy do skorzystania z oferty Biura Tłumaczy Przysięgłych zlokalizowanego w Szczecinie.

Artykuły

Tłumaczenia symultaniczne i konsekutywne
Tłumaczenia symultaniczne i konsekutywne
Tłumaczenia z języków obcych to nie tylko przekłady tekstów pisanych, ale również ustne na żywo. Zalicza się do nich przekład symultaniczny i konsekutywny.

Wideo

Kontakt

Kontakt Biuro tłumaczy przysięgłych Jacek Gosk

Biuro tłumaczy przysięgłych Jacek Gosk, Szczecin

Słowa kluczowe

Opinie (0)

Opinie o firmie Biuro tłumaczy przysięgłych Jacek Gosk