Usługi księgowe dostosowane do Twoich potrzeb
Usługi księgowe dostosowane do Twoich potrzeb, Biuro rachunkowo-księgowe Finansjer s.c., Elbląg

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5782481357
REGON: 170431142
Rok założenia:
1998

O firmie

Biuro rachunkowo-księgowe Finansjer s.c. znajduje się w Elblągu, na terenie województwa warmińsko-mazurskiego. Działalność prowadzimy od 1998 roku. Zajmujemy się świadczeniem usług rachunkowych.

Oferta

Posiadamy 20-letnie doświadczenie w branży, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Przez ten czas poznaliśmy Państwa oczekiwania i wypracowaliśmy sobie ugruntowaną pozycję na rynku. Zajmujemy się rachunkowością. Z naszych usług korzystają zarówno klienci prywatni, jak i właściciele firm.

Zakres naszych obowiązków obejmuje prowadzenie ksiąg rachunkowych, prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów, ewidencję środków trwałych, rozliczanie podatków, a także przygotowywanie dokumentów księgowych. Zajmujemy się również sporządzaniem sprawozdań finansowych.

Podejmujemy się też przygotowywania rozliczeń z ZUS i pomagamy klientom, którzy chcą założyć własną działalność gospodarczą.

Zatrudniani przez nas pracownicy to specjaliści w swojej dziedzinie, którzy poradzą sobie z każdym wyzwaniem. Służymy pomocą i doradztwem na każdym kroku. Księgowość to nie tylko nasza praca, ale i pasja, dlatego do każdego zadania podchodzimy z ogromnym zaangażowaniem.

Dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie, które zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta. Gwarantujemy terminowość i rzetelność.

Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia biura rachunkowo-księgowego Finansjer w Elblągu.

Artykuły

Odpowiednie rozliczenie dzięki profesjonalnym usługom księgowym
Odpowiednie rozliczenie dzięki profesjonalnym usługom księgowym
Rozliczenie warto powierzyć księgowym z biura rachunkowego. Zapewnią oni obsługę zarówno ksiąg przychodów i rozchodów, jak i prowadzenie pełnej księgowości.

Wideo

Kontakt

Kontakt Biuro rachunkowo-księgowe Finansjer s.c.

Biuro rachunkowo-księgowe Finansjer s.c., Elbląg

Opinie (6)

Opinie o firmie Biuro rachunkowo-księgowe Finansjer s.c.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Bartłomiej
Bartłomiej
5.0
27.09.2019
Pracownicy tego biura rachunkowego posiadają wiedzę i kompetencję, co da się zauważyć już po pierwszym spotkaniu. Polecam.
Emil
Emil
5.0
21.07.2019
Jeśli prowadzicie firmę i chcecie powierzyć komuś swoje sprawy finansowe to tylko firma Finansjer. Wielki plus za przesympatyczny kontakt z klientem oraz ogromną wiedzę.
Agata
Agata
5.0
02.05.2019
Kompetentni pracownicy, którzy dbają o klienta pod każdym względem. Otrzymałam odpowiedź na każde nurtujące mnie pytanie. Na pewno będę częściej korzystać.
Ewa
Ewa
5.0
31.03.2019
Firma Finansjer prowadzi wszystkie moje księgi rachunkowe. Dzięki temu w papierach panuje ład i porządek. Polecam.
Alicja
Alicja
5.0
16.01.2019
Świetna firma, która wie, co klient ma na myśli. Polecam serdecznie.
Jędrzej
Jędrzej
5.0
28.11.2018
Polecam firmę Finansjer. Profesjonalizm widać gołym okiem. Bardzo sprawne wykonawstwo usług.