Zajmujemy się rozliczaniem podatków
Zajmujemy się rozliczaniem podatków, Biuro Rachunkowe Tax s.c. J.Trzaskoś, M.Domalewska, Chorzów

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6272686753
Rok założenia:
2009

O firmie

Biuro Rachunkowe Tax s.c. znajduje się w Chorzowie, na terenie województwa śląskiego. Na rynku jesteśmy obecni od 2009 roku.

Oferta

Głównym profilem naszej działalności jest świadczenie usług rachunkowych. Posiadamy 10-letnie doświadczenie w branży, co przekłada się na wysoką jakość wykonywanych zleceń. Przez ten czas poznaliśmy Państwa oczekiwania i wypracowaliśmy sobie ugruntowaną pozycję na rynku. Z naszych usług korzystają klienci prywatni i firmy.

Oferujemy prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów, rozliczanie podatków PIT, VAT i CIT, prowadzenie ryczałtu ewidencjonowanego, a także obsługę kadrowo-płacową. Dodatkowo zajmujemy się ewidencją środków trwałych, przygotowywaniem sprawozdań finansowych, a także optymalizacją podatkową.

Specjalizujemy się również w przygotowywaniu sprawozdań finansowych, bilansów rachunkowych i audytów. Wypełniamy liczne dokumenty księgowe, między innymi deklaracje ZUS i sprawozdania GUS.

Zatrudniani przez nas pracownicy to specjaliści w swojej dziedzinie, którzy poradzą sobie z każdym wyzwaniem. Wiedzę i umiejętności potwierdzają liczne certyfikaty i uprawnienia zawodowe. Pracujemy przy pomocy nowoczesnych technologii, co pozwala nam na wielozadaniowość. Jesteśmy też na bieżąco ze zmieniającymi się przepisami i regulacjami prawnymi. Księgowość to nie tylko nasza praca, ale i pasja, dlatego do każdego zadania podchodzimy z ogromnym zaangażowaniem i dokładnością.

Na naszą pomoc mogą również liczyć klienci, którzy chcą założyć własną działalność gospodarczą. Zależy nam na Państwa zadowoleniu. Gwarantujemy terminowość i rzetelność. W razie potrzeby odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące naszej działalności. Zachęcamy też do odwiedzenia drugiego oddziału w Częstochowie.

Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia siedziby Biura Rachunkowego Tax w Chorzowie.

Zakres działalności

Certyfikaty
Informacje dodatkowe
Firma ubezpieczona OC
Reprezentacja klienta w urzędach i innych instytucjach
Rodzaj obsługiwanych klientów
Firmy jednoosobowe
Firmy krajowe
Firmy międzynarodowe
Fundacje i Stowarzyszenia
Klienci indywidualni
Spółki akcyjne
Spółki cywilne
Spółki jawne
Spółki komandytowe
Spółki komandytowo-akcyjne
Spółki partnerskie
Spółki z o.o.
Zasięg działalności
Krajowy

Wideo

Kontakt

Kontakt Biuro Rachunkowe Tax s.c. J.Trzaskoś, M.Domalewska

Biuro Rachunkowe Tax s.c. J.Trzaskoś, M.Domalewska, Chorzów

Opinie (1)

Opinie o firmie Biuro Rachunkowe Tax s.c. J.Trzaskoś, M.Domalewska

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Daniel
Daniel
5.0
09.09.2019
Rachunkowość zawsze była dla mnie czarną magią. Z pomocą pracowników wszystko staje się jasne i prowadzenie firmy nie sprawia mi już takich problemów.