Zajmujemy się rozliczaniem podatków
Zajmujemy się rozliczaniem podatków, Biuro Rachunkowe Tax s.c. J.Trzaskoś, M.Domalewska, Chorzów

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6272686753
Rok założenia:
2009

O firmie

Biuro Rachunkowe Tax s.c. znajduje się w Chorzowie, na terenie województwa śląskiego. Na rynku jesteśmy obecni od 2009 roku. Posiadamy również oddziały:

Oddział Chorzów:

Batorego 48
41-500 Chorzów
Adres e-mail: biuro1@rachunkowe-tax.pl
Telefon: 600 294 407

Oddział Częstochowa:

Aleja Pokoju 4 lok. 2
42-207 Częstochowa
Adres e-mail: biuro2@rachunkowe-tax.pl
Telefon: 884 990 801

Oferta

Głównym profilem naszej działalności jest świadczenie usług rachunkowych. Posiadamy 10-letnie doświadczenie w branży, co przekłada się na wysoką jakość wykonywanych zleceń. Przez ten czas poznaliśmy Państwa oczekiwania i wypracowaliśmy sobie ugruntowaną pozycję na rynku. Z naszych usług korzystają klienci prywatni i firmy.

Oferujemy prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów, rozliczanie podatków PIT, VAT i CIT, prowadzenie ryczałtu ewidencjonowanego, a także obsługę kadrowo-płacową. Dodatkowo zajmujemy się ewidencją środków trwałych, przygotowywaniem sprawozdań finansowych, a także optymalizacją podatkową.

Specjalizujemy się również w przygotowywaniu sprawozdań finansowych, bilansów rachunkowych i audytów. Wypełniamy liczne dokumenty księgowe, między innymi deklaracje ZUS i sprawozdania GUS.

Zatrudniani przez nas pracownicy to specjaliści w swojej dziedzinie, którzy poradzą sobie z każdym wyzwaniem. Wiedzę i umiejętności potwierdzają liczne certyfikaty i uprawnienia zawodowe. Pracujemy przy pomocy nowoczesnych technologii, co pozwala nam na wielozadaniowość. Jesteśmy też na bieżąco ze zmieniającymi się przepisami i regulacjami prawnymi. Księgowość to nie tylko nasza praca, ale i pasja, dlatego do każdego zadania podchodzimy z ogromnym zaangażowaniem i dokładnością.

Na naszą pomoc mogą również liczyć klienci, którzy chcą założyć własną działalność gospodarczą. Zależy nam na Państwa zadowoleniu. Gwarantujemy terminowość i rzetelność. W razie potrzeby odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące naszej działalności. Zachęcamy też do odwiedzenia drugiego oddziału w Częstochowie.

Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia siedziby Biura Rachunkowego Tax w Chorzowie.

Artykuły

Outsourcing usług księgowych – dlaczego warto?
Outsourcing usług księgowych – dlaczego warto?
Korzystanie z usług biur rachunkowych prowadzących finanse danej firmy to rodzaj outsourcingu, czyli zewnętrznej pomocy.

Wideo

Kontakt

Kontakt Biuro Rachunkowe Tax s.c. J.Trzaskoś, M.Domalewska

Biuro Rachunkowe Tax s.c. J.Trzaskoś, M.Domalewska, Chorzów

Opinie (1)

Opinie o firmie Biuro Rachunkowe Tax s.c. J.Trzaskoś, M.Domalewska

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Daniel
Daniel
5.0
09.09.2019
Rachunkowość zawsze była dla mnie czarną magią. Z pomocą pracowników wszystko staje się jasne i prowadzenie firmy nie sprawia mi już takich problemów.