Prowadzenie ksiąg rachunkowych oraz ksiąg przychodów i rozchodów
Prowadzenie ksiąg rachunkowych oraz ksiąg przychodów i rozchodów, Biuro Rachunkowe Livrado Katarzyna Trzepla, Niepołomice

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8691810696
REGON: 122974740
Dodatkowe kontakty:

665 102 273

O firmie

Biuro rachunkowe Livrado znajduje się w Niepołomicach, w powiecie wielickim, na terenie województwa małopolskiego. Na rynku jesteśmy obecni nieprzerwanie od 2013 roku. Zajmujemy się świadczeniem usług księgowych. Osobą decyzyjną jest Katarzyna Trzepla.

Oferta

Głównym profilem naszej działalności jest świadczenie kompleksowych usług księgowych. Posiadamy 5-letnie doświadczenie co przekłada się na wysoką jakość wykonywanych zadań. Z naszych usług korzystają klienci indywidualni oraz właściciele mniejszych i większych firm.

Do naszych obowiązków należy rozliczanie PIT-ów, wypełnianie wniosków kredytowych, sporządzanie rozliczeń firmowych, prowadzenie ewidencji oraz przygotowywanie dokumentacji finansowej. Ponadto pomagamy w uzyskany wszelkich dotacji i funduszy dla firm.

Pracujemy z wykorzystaniem nowoczesnych technologii, które usprawniają naszą pracę. Jesteśmy też na bieżąco ze zmieniającymi się przepisami i regulacjami prawnymi, o czym informujemy klientów. Zatrudniani przez nas pracownicy to specjaliści, którzy poradzą sobie z każdym wyzwaniem. Nieustannie też poszerzamy poziom naszych kompetencji.

Specjalizujemy się w sporządzaniu analiz finansowych, wniosków oraz sprawozdań dla GUS. Zajmujemy się również sprawami kadrowo-płacowymi, przygotowujemy listy płac i nadzorujemy akta osobowe zatrudnionych. Dodatkowo segregujemy dokumenty, wykonujemy przelewy do banków i sporządzamy pozwy sądowe.

Dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie, które zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta. Gwarantujemy terminowość i rzetelność.

Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia biura rachunkowego Livrado w Niepołomicach.

Artykuły

Czym są sprawozdania finansowe podmiotów gospodarczych?
Czym są sprawozdania finansowe podmiotów gospodarczych?
Sprawozdania finansowe dla podmiotów gospodarczych to bardzo szczegółowe dokumenty raportujące obrót gospodarczy i kondycję finansową danego przedsiębiorstwa.
Rachunkowość a księgowość – najważniejsze różnice
Rachunkowość a księgowość – najważniejsze różnice
Rachunkowość to szeroka dziedzina związana z finansami, a księgowość to jedna z dziedzin rachunkowości.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Biuro Rachunkowe Livrado Katarzyna Trzepla

Biuro Rachunkowe Livrado Katarzyna Trzepla, Niepołomice

Opinie (8)

Opinie o firmie Biuro Rachunkowe Livrado Katarzyna Trzepla

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Amanda
Amanda
5.0
09.07.2019
Na bieżąco korzystam z usług tej firmy w sporządzaniu rozliczeń mojej firmy i jeszcze nie zauważyłem żadnych niespójności.
Ada
Ada
5.0
23.05.2019
Panie pomogły mi w rozliczeniu PIT'a i wszystko przebiegło szybko i zgodnie ze wszystkimi zasadami prawnymi.
Kalina
Kalina
5.0
16.03.2019
Biuro rachunkowe Livrado prowadzi wszystkie moje księgi rachunkowe. Dzięki temu w papierach panuje ład i porządek. Polecam.
Hania
Hania
5.0
06.01.2019
Świetna firma, która wie, co klient ma na myśli. Polecam serdecznie.
Tymon
Tymon
5.0
12.11.2018
Polecam firmę Livrado. Profesjonalizm widać gołym okiem. Bardzo sprawne wykonawstwo usług.
Janusz
Janusz
5.0
05.09.2018
Pracownicy tego biura rachunkowego posiadają wiedzę i kompetencję, co da się zauważyć już po pierwszym spotkaniu. Polecam.
Elwira
Elwira
5.0
07.07.2018
Jeśli prowadzicie firmę i chcecie powierzyć komuś swoje sprawy finansowe to tylko firma Livrado. Wielki plus za przesympatyczny kontakt z klientem oraz ogromną wiedzę.
Jolanta
Jolanta
5.0
27.05.2018
Kompetentni pracownicy, którzy dbają o klienta pod każdym względem. Otrzymałam odpowiedź na każde nurtujące mnie pytanie. Na pewno będę częściej korzystać.