Usługi płacowe i kadrowe
Usługi płacowe i kadrowe, Biuro Rachunkowe A&B OSSiŁ Tur s.c. B.A.Wszałkowscy, Płońsk

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5671917952
Dodatkowe kontakty:

23 662 52 70

O firmie

Biuro rachunkowe A & B zlokalizowane jest w Płońsku, na terenie województwa mazowieckiego. Działamy na rynku od 2015 roku. Zajmujemy się świadczeniem usług rachunkowych. Właścicielem jest Arkadiusz Wszałkowski.

Certyfikaty i dyplomy

Oferta

Głównym profilem naszej działalności jest obsługa księgowa firm i klientów prywatnych. Posiadamy 3-letnie doświadczenie w branży, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Przez ten czas poznaliśmy Państwa oczekiwania oraz wypracowaliśmy sobie ugruntowaną pozycję na rynku.

Zakres naszych obowiązków obejmuje ewidencjonowanie operacji gospodarczych, prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów, sporządzanie dokumentów księgowych, rozliczanie podatku PIT, rozliczanie podatku VAT, prowadzenie ewidencji środków trwałych, sporządzanie sprawozdań statystycznych GUS, a także wyprowadzanie zaległości podatkowych.

Dodatkowo specjalizujemy się w obliczaniu ryczałtu, sporządzaniu deklaracji podatkowych i rozliczaniu najmu prywatnego oraz rozliczaniu rolników. Księgowość to nie tylko nasza praca, ale i pasja, dlatego do każdego zadania podchodzimy z ogromnym zaangażowaniem i dokładnością.

Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i doświadczenie. Służymy pomocą i doradztwem na każdym kroku. Jesteśmy też na bieżąco ze zmieniającymi się przepisami i regulacjami prawnymi. Korzystamy też z nowoczesnych technologii, co znacznie skraca nasz czas pracy.

Chętnie podejmujemy się współpracy z klientami, którzy zakładają własną działalność gospodarczą. Wówczas podpowiadamy jakie dokumenty uzupełnić i gdzie je dostarczyć. Pomagamy również klientom, którzy chcą zlikwidować firmę. Sporządzamy dokumenty dotyczące nawiązywania i rozwiązywania stosunku pracy, spisujemy listy płac, przygotowujemy rachunki do umów czy zgłoszenia do ZUS podatników.

Do naszych zadań należy też sporządzanie wniosków PFRON. Dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie, które zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta. Gwarantujemy terminowość i rzetelność. Zachęcamy do zapoznania się z całkowitą ofertą na naszej stronie internetowej. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom zapewniamy darmowy dojazd do klientów oraz dajemy możliwość umówienia się na spotkanie poza godzinami pracy biura.

Zapraszamy do odwiedzenia Biura rachunkowego A & B w Płońsku.

Artykuły

Kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa dla firm – co wchodzi w jej zakres?
Kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa dla firm – co wchodzi w jej zakres?
W ramach obsługi kadrowo-płacowej specjaliści z dobrego biura rachunkowego zajmą się m.in. prowadzeniem akt osobowych, sporządzaniem raportów i deklaracji.
Jakie usługi księgowe świadczy renomowane biuro rachunkowe A & B?
Jakie usługi księgowe świadczy renomowane biuro rachunkowe A & B?
Księgowi z biura rachunkowego A & B są w stanie prowadzić księgę przychodów i rozchodów, zajmą się też sporządzaniem list płac czy deklaracji i sprawozdań.
Trzy zalety biur rachunkowych
Trzy zalety biur rachunkowych
Biura rachunkowe obsługują zarówno klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych w zakresie prowadzenia rachunkowości, m.in. prowadzenia pełnej księgowości.

Wideo

Kontakt

Kontakt Biuro Rachunkowe A&B OSSiŁ Tur s.c. B.A.Wszałkowscy

Biuro Rachunkowe A&B OSSiŁ Tur s.c. B.A.Wszałkowscy, Płońsk

Opinie (4)

Opinie o firmie Biuro Rachunkowe A&B OSSiŁ Tur s.c. B.A.Wszałkowscy

Średnia ocen

4.8

Opinie użytkowników

Robert
Robert
4.0
27.09.2019
Świetna firma, która wie, co klient ma na myśli. Polecam serdecznie.
Agnieszka
Agnieszka
5.0
25.07.2019
Polecam Biuro Rachunkowe A & B. Profesjonalizm widać gołym okiem. Bardzo sprawne wykonawstwo usług.
Franek
Franek
5.0
17.05.2019
Świetna firma, którą należy polecać na każdym kroku. Doradztwo w zakresie księgowości-wielki plus. Przemiła obsługa.
Ula
Ula
5.0
30.03.2019
Od dawna zastanawiałam się nad założeniem własnej działalności gospodarczej. Biuro Rachunkowe A & B pomogło mi przejść przez wszystkie etapy. Polecam.