Doświadczone księgowe
Doświadczone księgowe, BIURO PROMOCJI I DORADZTWA LEGIS SP.J. BOŻENA PRYJDA, MAŁGORZATA PRYJDA – MIŁOSZ, Oława

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 14:00
Wt.
08:00 - 14:00
Śr.
08:00 - 14:00
Cz.
08:00 - 14:00
Pt.
08:00 - 14:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 9121480535
REGON: 930996896
KRS: 0000087739
Dodatkowe kontakty:

698 671 114

604 255 290

602 270 692

Rok założenia:
1997

O firmie

Biuro promocji i doradztwa Legis znajduje się w Oławie, w województwie dolnośląskim. Przedsiębiorstwo zarządzane jest przez Bożenę Pryjdę oraz Małgorzatę Pryjdę-Miłosz. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży rachunkowej. Zdobywamy je nieprzerwanie już od 1997 roku.

Oferta

W biurze rachunkowym Legis świadczymy szeroki zakres usług księgowych. Wieloletnia obecność na rynku umożliwiła nam poznanie potrzeb klientów oraz zdobycie umiejętności, dzięki którym możemy wyjść im naprzeciw. Specjalizujemy się w pełnej księgowości. Zajmujemy się prowadzeniem ksiąg rachunkowych i handlowych. Problemu nie stanowią dla nas podatkowe księgi przychodów i rozchodów. Klientom pomagamy również w prowadzeniu ksiąg głównych i pomocniczych.

Posiadamy też dużą wiedzę z zakresu kadr i płac. Zapewniamy kompleksową obsługę w tej dziedzinie, obejmującą między innymi opracowywanie dokumentacji, sporządzanie deklaracji ZUS czy naliczanie wynagrodzeń. Zajmujemy się ewidencją wartości niematerialnych i prawnych, ewidencją wyposażenia oraz podatku od towarów i usług. W zakres świadczonych przez doświadczoną księgową usług wchodzi też tworzenie zakładowego planu kont, a także rozliczanie podróży służbowych.

Ofertę kierujemy nie tylko do podmiotów gospodarczych i instytucji, ale również do klientów indywidualnych. Pomożemy im w rozliczeniu PIT-u oraz podatku VAT. Poradzimy sobie też z ryczałtem ewidencjonowanym. Ponadto mogą Państwo liczyć na fachowe doradztwo rachunkowe. Kompetentne osoby udzielą porad i konsultacji księgowych.

Kolejnym profilem naszej działalności jest organizacja szkoleń okresowych BHP. Zatrudniamy doradcę ADR, który odpowie na wszystkie pytania na temat przewozu towarów niebezpiecznych.

Szukacie Państwo biura księgowego, które zapewnia kompleksową obsługę rachunkową i kadrowo-płacową? Zależy Wam na współpracy z doświadczonymi osobami? W takim razie nasza oferta sprawdzi się idealnie! Do współpracy zapraszamy zainteresowanych z Oławy i okolic.

W razie wątpliwości zachęcamy do kontaktu, a rozwiejemy je.

Kontakt

Kontakt BIURO PROMOCJI I DORADZTWA LEGIS SP.J. BOŻENA PRYJDA, MAŁGORZATA PRYJDA – MIŁOSZ

BIURO PROMOCJI I DORADZTWA LEGIS SP.J. BOŻENA PRYJDA, MAŁGORZATA PRYJDA – MIŁOSZ, Oława

Opinie (0)

Opinie o firmie BIURO PROMOCJI I DORADZTWA LEGIS SP.J. BOŻENA PRYJDA, MAŁGORZATA PRYJDA – MIŁOSZ