Niezapomniane wczasy tylko z nami
Niezapomniane wczasy tylko z nami, Biuro Podróży i Turystyki Globtour Zbigniew Głąbiński, Szczecin

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
09:00 - 17:00
Wt.
09:00 - 17:00
Śr.
09:00 - 17:00
Cz.
09:00 - 17:00
Pt.
09:00 - 17:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 8510209022
REGON: 005467760
Rok założenia:
1990
Branża:

O firmie

Prowadzone przez nas biuro Globtour rozpoczęło działalność w 1990 roku, od początku świadcząc usługi na wysokim poziomie. W tym czasie zyskaliśmy doświadczenie oraz zaufanie szerokiego grona Klientów. Siedziba biura podróży i turystyki zlokalizowana jest w Szczecinie. Osobą decyzyjną i zarządzającą jest Zbigniew Głąbiński.

Oferta

Możemy Państwu zaproponować profesjonalną organizację wycieczek zarówno w kraju, jak i za granicą. W naszej ofercie można znaleźć organizację imprez integracyjnych dla firm, a także wyjazdów szkoleniowych. Oferta naszego biura skierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych, jak i grup zorganizowanych. Podejmiemy się organizacji wycieczek dla dzieci i młodzieży.

Organizujemy:
  • obozy,
  • kolonie,
  • zimowiska,
  • zielone szkoły,
  • wycieczki szkolne.
Proponujemy tylko sprawdzone oferty. Kierujemy naszych Klientów do bogato wyposażonych kwater w domach wczasowych, schronisk młodzieżowych, pensjonatów lub hoteli o wysokim standardzie. Oferujemy ubezpieczenie dla uczestników wycieczek. W ramach przejazdów na terenie Europy oferujemy wyżywienie, nocleg oraz oferty last minute.

Do każdego zlecenia podchodzimy z zaangażowaniem. Zatrudniamy doświadczoną oraz wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, która służy fachowym doradztwem. Zapewniamy pełen profesjonalizm. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo szczegółowe informacje, a w razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny.

Zapraszamy do skorzystania z oferty biura Globtour.

Artykuły

Kiedy wyobrażenia stają się rzeczywistością – turystyczne spełnienie marzeń
Kiedy wyobrażenia stają się rzeczywistością – turystyczne spełnienie marzeń
Organizacja wycieczek zagranicznych i krajowych, oferowana przez biura podróży, to często nie tylko sama odskocznia i odpoczynek, ale również cenna edukacja

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Biuro Podróży i Turystyki Globtour Zbigniew Głąbiński

Biuro Podróży i Turystyki Globtour Zbigniew Głąbiński, Szczecin

Opinie (2)

Opinie o firmie Biuro Podróży i Turystyki Globtour Zbigniew Głąbiński

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Franek
Franek
5.0
18.07.2019
Dzięki usługom tego biura mogłem tanio spędzić wakacje swojego życia. Niezapomniane przeżycie. Wszystko było świetnie zorganizowane. Hotel spełnił moje oczekiwania, a przelot był bardzo szybki i wygodny. Polecam każdemu.
Wiktoria
Wiktoria
5.0
26.05.2019
Bardzo konkretne biuro podróży, które organizuje świetne wycieczki. Często korzystamy z tych usług przy organizacji wycieczek szkolnych dla dzieci w różnym wieku. Wszystko zawsze jest zapięte na ostatni guzik, a ceny są naprawdę konkurencyjne. Polecam serdecznie.