Zadbamy o marketing Twojej firmy
Zadbamy o marketing Twojej firmy, Biuro Graficzne Agnieszka Wolska, Słupsk

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8393209272
REGON: 382186106
Rok założenia:
2019

O firmie

Firma Biuro Graficzne mieści się w Słupsku, w powiecie słupskim, województwie pomorskim. Na rynku działa od 2019 roku. Właścicielem jest Agnieszka Wolska. Firma zajmuje się szeroko rozumianą grafiką i mediami społecznościowymi. Pomaga różnym przedsiębiorstwom zadbać o ich marketing i reklamę.

Oferta

Nasza firma Biuro Graficzne w Słupsku tworzy reklamy dla firmy i wspiera ich marketing. W dobie dzisiejszych mediów społecznościowych i internetu, z którego korzystają prawie wszyscy ważne jest, aby zadbać o odpowiednią reklamę w aplikacjach i serwisach. Równie ważna jest promocja firmy poprzez gadżety, jakimi posługujemy się na co dzień, a na których może widnieć logo Państwa firmy, czy nazwa. Zajmujemy się wszystkim, co związane jest z reklamą. Tam, gdzie może pojawiać się informacja o Państwa firmie, tam ją umieścimy. Reklamujemy firmy naszych Klientów w takiej sferze jak:
  • social media,
  • strony internetowe,
  • gadżety reklamowe,
  • odzież,
  • projekty graficzne,
  • druk reklamowy.
Aby jak najlepiej i najskuteczniej wypromować Państwa usługi oferujemy prowadzenie fanpage i mediów społecznościowych takich jak Instagram czy Facebook. Tworzymy projekty graficzne dla stron naszych Klientów. Zajmujemy się kampaniami reklamowymi.
Prowadzimy również bloga i sklep internetowy, udostępniamy internetowe wizytówki i portal informacyjny.
W zakresie gadżetów mogą Państwo liczyć na najwyższej jakości produkty takie jak kubki, kosmetyki, notesy, breloki czy opaski oraz wiele innych, gdzie znajdą się informacje o Waszej firmie.
Zapewniamy także projekty graficzne, które przyciągną uwagę nie jednej osoby. Mogą one pojawić się na kalendarzach, plakatach, wizytówkach i banerach.
Ponadto wykonujemy odzież z własnym nadrukiem i logo, drukujemy plakaty, katalogi, pieczątki i ulotki.

Reklamujemy Państwa wszędzie tam, jest to możliwe i daje to efekty w pozyskiwaniu Klientów. Zapewniamy, że do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie i dobieramy takie środki reklamowe, które będą najlepsze dla danej branży.

Zapraszamy do współpracy z naszą firmą w Słupsku.

Marki i specjalizacje

Nasza firma zajmuje się kompleksową usługą projektu graficznego od wizytówek po wszystko czego państwo potrzebują , tworzymy strony www , prowadzimy oraz tworzymy social media
W jednym miejscu maja państwo kompleksową usługę do promocji oraz stworzenia

Artykuły

Jak budować komunikację na Instagramie?
Jak budować komunikację na Instagramie?
Działania na Instagramie mogą pomóc rozwinąć nasz biznes, istotne staje się jednak przestrzeganie kilku zasad złotych zasad odnośnie budowania komunikatów.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Biuro Graficzne Agnieszka Wolska

Biuro Graficzne Agnieszka Wolska, Słupsk

Opinie (2)

Opinie o firmie Biuro Graficzne Agnieszka Wolska

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Justyna
Justyna
5.0
26.05.2019
Jestem bardzo zadowolona z reklamy, którą dla mnie wykonali. Niesamowite logo.
Ewelina
Ewelina
5.0
30.03.2019
Każdy kto chce dobrze rozreklamować swoją firmę, powinien zgłosić się do Biura Graficznego. Świetna reklama i ogromna pomysłowość.