Dodatkowe dane

Polecane oferty

Nasza restauracja powstałą z myślą o wszystkich miłośnikach tradycyjnej kuchni azjatyckiej. Jedzeni...
Kołobrzeg, Giełdowa 7 D
Jako profesjonaliści wykorzystujemy wyłącznie receptury własnej produkcji. Oferowane przez nas posi...
Odczuwacie Państwo mały lub duży głód i macie ochotę spróbować czegoś, co spowoduje, że najecie się...
Wrocław, gen. Romualda Traugutta 69 lok. 1c
Odwiedź bar Gyros Hot, a spróbujesz orientalnej kuchni arabskiej, zakochasz się w gyrosie i zjesz n...

O firmie

Siedziba firmy mieści się w miejscowości Szczecin w województwie zachodniopomorskim. Firma przyjmuje Klientów pod adresem: Łukasińskiego 110. Kod pocztowy do przesyłania korespondencji to: 71-254 Szczecin. Współrzędne geograficzne, pod którymi mieści się siedziba firmy to: 53.4404365882353N, 14.4813376666667E. Branża Fast food to dziedzina, w której firma "Bistro, restauracja" prowadzi swoją działalność od kilku lat.

W serwisie pkt.pl firma nie prezentuje szczegółowych informacji na temat swojej oferty.

Kontakt

Kontakt Bistro, restauracja

Bistro, restauracja, Szczecin

Opinie (5)

Opinie o firmie Bistro, restauracja

Średnia ocen

1.0

Opinie użytkowników

Facet z jajami
Facet z jajami
1.0
01.08.2018
Jedzenie w tym barze Bistro Basia i Bistro Solniczka na jedno kopyto. Nic a nic co skusiło by moje podniebienie kolejny raz. Takie jedzenie to sobie mogę w domu gotować i lepiej się najem.
Omijać
Omijać
1.0
08.06.2018
Coś okropnego, co się dzieje z tymi prywaciarzami, szkoda gadać, brak słów. Posiłki są tak porcjowane, aby oskubać klientów. To bistro co jakaś pomyłka. Jak właściciele lubią oszukiwać i truć ludzi może w inną branżę powinni wejść z pod ciemnej gwiazdy.Omijać to z daleka.
klapa
klapa
1.0
09.01.2018
Szkoda brzucha na takie jedzenie Jak to są obiady niby domowe to Ja dziękuję bardzo za takie obiady.Domowe obiady to serwują w barach mlecznych i są tańsze i lepsze. W tej solniczce to podróba obiadów, jak można np frytki serwować i inne na frytkownicy rzeczy smażyć. To bar przydrożny. Tak nie można oszukiwać ludzi na jedzeniu, ale jak ktoś lubi być oszukiwany i jeszcze płaci za taki towar, to spoko.
1
1
1.0
10.10.2016
Byliśmy z rodziną w bistro Solniczka na Łukasińskiego w Szczecinie , jedzenie średnie, więcej panierki niż mięsa, surówki takie sobie, rosół to była woda z makaronem. Nie wiem czy kucharz ma takie polecenie w ten sposób robić, czy razem kiwają ludzi z właścicielami na czele w ten sposób. Ciężko moje zarobione pieniądze zostały przeznaczone na takie oszukane jedzenie. Nie polecam, jak ktoś szanuje swój żołądek i pieniążki. To lepiej dołożyć i zjeść gdzieś już porządnie.
to zwykły syf
to zwykły syf
1.0
03.10.2016
W Bistro Solniczka w której moja rodzina jadła nie będę wspominać dobrze. Posiłki średniej jakości. Jak kto chce się źle czuć to niech tam jada. Wolę już tego przysłowiołego hamburgera jeść, taki sam fast good jak w tym barze solniczka.