Sprzedajemy sprzęty i akcesoria wędkarskie najwyższej klasy
Sprzedajemy sprzęty i akcesoria wędkarskie najwyższej klasy, Bis PH Sklep wędkarski i zoologiczny Bogusław Balcerzak, Stargard

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8541655805

O firmie

Przedsiębiorstwo Handlowe Bis powstało w 1985 roku. Siedziba zlokalizowana jest w Stargardzie, na terenie województwa zachodniopomorskiego. Zajmujemy się sprzedażą artykułów wędkarskich. Firmą zarządza Bogusław Balcerzak.

Oferta

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Z roku na rok zyskujemy zaufanie coraz większej ilości klientów. Ofertę kierujemy głównie do osób indywidualnych.

W sprzedaży mamy spławiki, haczyki, wędki, sprzęt wędkarski, akwaria, rybki, pokarm dla zwierząt, przynęty sztuczne i żywe oraz kołowrotki wędkarskie.

Nasz asortyment pochodzi od sprawdzonych i renomowanych producentów, dzięki czemu możemy zagwarantować Państwu wysoką jakość produktów.

Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i doświadczenie. Służymy pomocą i doradztwem przy wyborze odpowiedniego produktu. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów i w miarę możliwości poszerzamy ofertę sprzedażową.

Każdego klienta traktujemy indywidualnie poświęcając mu maksimum czasu. Liczy się dla nas Państwa zadowolenie. Zapewniamy rzetelność usług. Nasz drugi sklep znajduje się w Galerii Handlowej Starówka na poziomie 0, przy wejściu do klubu fitness.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia siedziby firmy Bis w Stargardzie.

Kontakt

Kontakt Bis PH Sklep wędkarski i zoologiczny Bogusław Balcerzak

Bis PH Sklep wędkarski i zoologiczny Bogusław Balcerzak, Stargard

Opinie (0)

Opinie o firmie Bis PH Sklep wędkarski i zoologiczny Bogusław Balcerzak