Bielenie, barwienie i uszlachetnianie tkanin
Bielenie, barwienie i uszlachetnianie tkanin, Bilo P.U., Pabianice

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
06:00 - 22:00
Wt.
06:00 - 22:00
Śr.
06:00 - 22:00
Cz.
06:00 - 22:00
Pt.
06:00 - 22:00
Sb.
06:00 - 14:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7311037724
REGON: 470655091
Dodatkowe kontakty:

42 215 38 37

602 344 553

Rok założenia:
1988

O firmie

Nasza firma Bilo mieści się w Pabianicach, w województwie łódzkim. Specjalizujemy się w obróbce tkanin, w tym ich farbowaniu. W branży działamy od 1988 roku.

Oferta

Od początku działalności skupiamy się w Bilo na obróbce takich materiałów jak włókna naturalne i syntetyczne. Pierwsze z nich to bawełna, len, wiskoza i jedwab, natomiast drugie to poliamid. Jesteśmy przedsiębiorstwem oferującym szerokie usługi uszlachetniania tkanin i wyrobów gotowych. Mamy do dyspozycji najnowocześniejszą technologię. Stosujemy dekatyzację, która gwarantuje utrzymanie początkowych wymiarów ubrania nawet po wielokrotnym praniu. Jest to kluczowy etap przygotowania materiału do dalszej obróbki. Polega ona m. in. na praniu zmiękczającym, enzymatycznym i ekologicznym. Można podczas dekatyzacji nadać również tkaninie wyjątkowe właściwości, takie jak chwyt papierowy i silikonowy, odporność na wodę, efekt trójwymiarowy lub efekt naturalnej skóry. Nie jest to wszystko co można zrobić z tkaninami w naszym zakładzie. Służymy też ich żywicowaniem, efektem brzoskwini i efektem kropli wody. Dodatkowo możemy podniszczyć ubrania, tworząc np. na spodniach modne dziury.

Do barwienia dzianin wykorzystujemy przeróżne barwniki najwyższej jakości i wyrafinowane procesy, które wzbogacają i upiększają powierzone nam ubrania. Wykonujemy:
  • barwienie pigmentowe
  • barwienie kwasowe
  • barwienie reaktywne
  • barwienie bezpośrednie
  • koloryzowanie natryskowe
  • efekt ombre metodą wyciągową
  • efekt ombre metodą natryskową
  • farbowanie denimu
U nas również można przeprowadzić wybielanie tkanin. Technikę tę stosuje się dziś nie tylko do przywracania śnieżnej bieli poszarzałym koszulom, pościelom czy ręcznikom, ale wykorzystuje również do przygotowywania odzieży o niezwykłym wyglądzie, np. z wzorami i klekasami.

Uzupełnieniem naszej oferty jest antykowanie wyrobów jeansowych. Dzięki niemu nadajemy spodniom trwałe efekty przetarcia i inne właściwości.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! Więcej informacji o farbiarni Bilo znajdą Państwo na stronie internetowej.

Kontakt

Kontakt Bilo P.U.

Bilo P.U., Pabianice

Słowa kluczowe

Opinie (0)

Opinie o firmie Bilo P.U.

Tagi