Prowadzenie pełnej księgowości
Prowadzenie pełnej księgowości, Bilans-Serwis Biuro rachunkowe Wasilewska Anna, Mińsk Mazowiecki

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 17:00
Wt.
08:00 - 17:00
Śr.
08:00 - 17:00
Cz.
08:00 - 17:00
Pt.
08:00 - 17:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 8221363490
REGON: 710503349
Rok założenia:
2001

O firmie

Biuro rachunkowe Bilans-Serwis zostało założone w 1995 roku w Mińsku Mazowieckim. Właścicielką firmy jest Anna Wasilewska. Zapewniamy, że bogate doświadczenie przekładamy na wysoką jakość świadczonych usług. Firmom oferujemy kompleksową obsługę finansową.

Oferta

Prężnie działamy w kilku sektorach, świadczymy usługi księgowe i kadrowo-płacowe czy udzielamy konsultacji ekonomiczno-finansowych. Zapewniamy obsługę rachunkowo-księgową, w tym prowadzenie pełnej księgowości. Do zakresu naszej działalności należy:
  • prowadzenie ksiąg handlowych
  • przygotowywanie zakładowego planu kont
  • księgowanie dokumentów źródłowych
  • sporządzanie deklaracji podatkowych
  • sporządzanie rejestru środków trwałych
  • sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych
  • prowadzenie ewidencji ryczałtowej
  • prowadzanie ksiąg przychodów i rozchodów
Obsługa kadr i płac obejmuje zgłaszanie pracowników do ZUS, prowadzenie kartotek pracowniczych, przygotowywanie listy płac, sporządzanie oraz dostarczanie do urzędów ZUS oraz urzędu skarbowego deklaracji i rozliczeń czy sporządzanie deklaracji imiennych dla pracowników RMUA. Przygotowujemy również roczne informacje o dochodach i pobranych zaliczkach na podatek dochodowy od osób fizycznych.

Ponadto pomagamy w bieżącym prowadzeniu działalności gospodarczej. Doradzamy jak zoptymalizować wydatki. Pomagamy też w optymalizacji podatkowej. Doskonale znamy się na prawie podatkowym, księgowości oraz prawie pracy. Chętnie reprezentujemy naszych klientów w postępowaniach podatkowych.

W ramach prowadzenia ksiąg handlowych oferujemy między innymi ewidencję operacji gospodarczej, prowadzenie księgi głównej, pomocniczej, ewidencji środków trwałych i wyposażenia oraz ewidencji dla VAT. Proponujemy też sporządzanie i dostarczanie do urzędu skarbowego deklaracji VAT, miesięczne rozliczanie podatku dochodowego, sporządzanie do GUS sprawozdań statystycznych czy sporządzanie i dostarczanie do urzędu skarbowego zeznania rocznego CIT-8.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie znajdą Państwo pełną ofertę biura rachunkowego Bilans-Serwis.

Kontakt

Kontakt Bilans-Serwis Biuro rachunkowe Wasilewska Anna

Bilans-Serwis Biuro rachunkowe Wasilewska Anna, Mińsk Mazowiecki

Opinie (0)

Opinie o firmie Bilans-Serwis Biuro rachunkowe Wasilewska Anna