Zapewniamy doradztwo podatkowe
Zapewniamy doradztwo podatkowe, Bilans Biuro Rachunkowe s.c., Łódź

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7262619017

O firmie

Biuro Rachunkowe Bilans działa na rynku od 2009 roku. Jego siedziba zlokalizowana jest na terenie Łodzi. Właścicielami biura są A. Machlak oraz M. Kasztelan. Pomagamy Klientom w sprawach rachunkowo-księgowych.

Oferta

Działalność firmy skupia się na świadczeniu usług rachunkowych na rzecz Klientów indywidualnych, przedsiębiorstw i instytucji. Nasza różnorodna oferta obejmuje między innymi prowadzenie ksiąg rachunkowych, przychodów i rozchodów oraz zajmowanie się sprawami dotyczącymi kadr i płac.

W ramach naszych usług oferujemy:
  • sporządzanie sprawozdań,
  • sporządzanie bilansów,
  • sporządzanie raportów finansowych,
  • rozliczanie PIT,
  • rozliczanie CIT,
  • rozliczanie VAT.
Z chęcią udzielamy doradztwa w sprawach księgowości lub rachunkowości. Zajmujemy się także deklaracjami oraz składkami ZUS, ewidencją środków trwałych i umowami cywilnoprawnymi. Dodatkowo oferta obejmuje rozliczenia publicznoprawne, zgłoszenia aktualizacyjne i identyfikacyjne oraz zakładanie i rejestrację działalności gospodarczej. Realizujemy sprawy związane z dokumentacją kadrową i urlopową. Sporządzamy także umowy o pracę.

Charakteryzujemy się terminowością oraz rzetelnością. Firma Bilans opiera swoją działalność na dewizie, że Klient jest najważniejszy. Przyjmujemy każdy rodzaj zlecenia, niezależnie od jego trudności.

Zapraszamy do skorzystania z usług naszego biura w Łodzi.

Kontakt

Kontakt Bilans Biuro Rachunkowe s.c.

Bilans Biuro Rachunkowe s.c., Łódź

Opinie (0)

Opinie o firmie Bilans Biuro Rachunkowe s.c.