Profesjonalna obróbka metali
Profesjonalna obróbka metali, Bibus Metals sp. z o.o., Dąbrowa

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:30 - 18:30
Wt.
07:30 - 18:30
Śr.
07:30 - 18:30
Cz.
07:30 - 18:30
Pt.
07:30 - 18:30
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7811012360
REGON: 630382525
KRS: 0000088315
Rok założenia:
1995

O firmie

Siedziba spółki Bibus Metals jest zlokalizowana w Dąbrowie, w powiecie poznańskim, w województwie wielkopolskim. Specjalizujemy się w dystrybucji materiałów hutniczych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, gdyż działamy nieprzerwanie od 1995 roku.

Oferta

Specjalnością firmy Bibus Metals jest dystrybucja wyrobów hutniczych ze stopu niklu i tytanu. Oferujemy duży wybór stopów żaroodpornych oraz odpornych na korozję, a także superstopów i stopów z odpornością elektryczną. Klientom mamy do zaproponowania również stopy do specjalnych zastosowań. Nasza oferta obejmuje także cięcie elementów metalowych laserem, wodą lub plazmą i wykonywanie odlewów. Można do nich zaliczyć:
  • odlewy odśrodkowe
  • odlewy odśrodkowe horyzontalne
  • odlewy odśrodkowe wertykalne
  • odlewy piaskowe
Zajmujemy się również spawaniem, kuciem metali oraz obróbką cieplną i obróbką skrawaniem. Poza tym oferujemy szeroki asortyment materiałów spawalniczych, takich jak druty spawalnicze czy pręty. Nasza sprzedaż obejmuje rury i kule, a także blachy, np. gorącowalcowane lub zimnowalcowane. Ponadto sprzedajemy kołnierze, rolki i pierścienie. Gwarantujemy profesjonalizm oraz rzetelne i terminowe wykonanie każdego zlecenia. Do klientów podchodzimy indywidualnie, aby jak najlepiej spełnić wszelkie Państwa potrzeby oraz oczekiwania. Zawsze staramy się zapewnić najwyższą jakość świadczonych usług i otrzymanych wyrobów. Działamy jako przedstawiciel huty Special Metals Corporation w Polsce, Litwie, Łotwie i Estonii, o ugruntowanej pozycji na rynku. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu. Udzielimy wyczerpujących informacji na temat prowadzonej przez nas działalności. Zapraszamy do skorzystania z profesjonalnych usług firmy Bibus Metals.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Bibus Metals sp. z o.o.

Bibus Metals sp. z o.o., Dąbrowa

Opinie (1)

Opinie o firmie Bibus Metals sp. z o.o.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
05.06.2014
Profesjonalne wykonawstwo, usługi ślusarskie. Polecam