Dostarczamy nowoczesne czujniki powietrza.
Dostarczamy nowoczesne czujniki powietrza., Beskid Instrumetns Marek Stopka, Cięcina

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5532353227
REGON: 240510755
Rok założenia:
2017

O firmie

Firma Beskid Instruments funkcjonuje na rynku od 2017 roku, w miejscowości Cięcina, w powiecie żywieckim, województwie śląskim. Właścicielem jest Marek Stopka. Firma specjalizuje się w dostarczaniu specjalistycznych czujników powietrza.

Zapraszamy do skorzystania z oferty!

Oferta

Nasza firma Beskid Instruments w Cięcinie zajmuje się produkcją specjalistycznego sprzętu, jakimi są czujniki jakości powietrza.

Nasze czujniki są zintegrowanym systemem informacyjno-pomiarowym, który posiada zewnętrzny ekran LED, a także wskaźnik urządzenia pomiarowego pyłów PM2,5 i PM10. Urządzenie pokazuje również wilgotność temperatury, posiada program do analizy i prezentacji wyników, a także aplikację na Państwa urządzenia mobilne.

Nasze urządzenia tworzymy tak, aby pomiar zanieczyszczenia powietrza był dla Państwa łatwy do odczytu. Dlatego zaprojektowaliśmy specjalne tablice LED montowane do elewacji, które są czytelne. Zamontowaliśmy też interfejs informacyjno-edukacyjny dzięki któremu możemy zobaczyć aktualny stan powietrza na przygotowanej mapce, uruchamianej na stronie odbiorcy. Aplikacja mobilna pozwala na monitoring stanu powietrza nawet przez telefon.

W dwudziestym pierwszym wieku, na każdym kroku spotykamy się z emisją zatrutego powietrza, przez fabryki, domy mieszkalne i samochody. Nasze urządzenia ma pomóc nie tylko w odczycie pomiarów pyłów, czy pomiarów wilgotności, ale również przyczynić się do ograniczenia emisji smogu i walki o czyste powietrze. Dzięki temu urządzeniu można kontrolować jakość powietrza w miastach i gminach i walczyć o tlen, którym oddychamy na co dzień.

Technologia jaką stworzyliśmy dla Państwa, zawiera najważniejsze elementy dla prawidłowego i łatwego pomiaru stężeń pyłów, są to:
  • transmisja danych 3G,
  • bezprzewodowa łączność z ekranem,
  • łatwy i szybki montaż.
Właśnie tymi elementami wyróżnia się nasz czujnik powietrza. Pozwala to dostarczanie informacji do serwera ze wszystkich miejsc w kraju, bez montażu czujnika. Ilość potrzebnego okablowania została zmniejszona do minimum, a montaż jest bardzo łatwy bez względu na miejsce, w którym ma być umieszczony czujnik.

Warto jest zagłębić się w tematykę dotyczącą skażenia powietrza i pomyśleć o naszym zdrowiu. Zapraszamy do kontaktu tych z Państwa, którzy chcą walczyć z zanieczyszczonym powietrzem. Siedziba naszej firmy znajduje się w Cięcinie.

Artykuły

Jak zanieczyszczenia powietrza działają na organizm człowieka?
Jak zanieczyszczenia powietrza działają na organizm człowieka?
Toksyny znajdujące się w powietrzu działają niemal na każdy organ. Niektóre wywołują krótkoterminowy wpływ na zdrowie, inne po latach wywołują ciężkie choroby.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Beskid Instrumetns Marek Stopka

Beskid Instrumetns Marek Stopka, Cięcina

Opinie (2)

Opinie o firmie Beskid Instrumetns Marek Stopka

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Gerard
Gerard
5.0
01.05.2019
Solidna firma, która oferuje czujniki jakości powietrza na najwyższym poziomie.
Juliusz
Juliusz
5.0
15.03.2019
Świetne czujniki, sprawdzają się w moim mieście.