Profesjonalna księgowość dla przedsiębiorstw.
Profesjonalna księgowość dla przedsiębiorstw., Beata Słowik, Warszawa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5252018249
REGON: 382209570
Rok założenia:
2019

O firmie

Nazywam się Beata Słowik i świadczę usługi księgowe w Warszawie. Zajmuję się księgowością i rachunkowością. Współpracuję z osobami prywatnymi oraz firmami. Pracuję zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi. Zapraszam do zapoznania się z ofertą.

Oferta

Prowadzone przeze mnie biuro rachunkowe to miejsce, gdzie każdy przedsiębiorca znajdzie dla siebie użyteczną pomoc księgową. Posiadam ponad dwadzieścia lat doświadczenia w branży, w których czasie udało mi się już zdobyć zaufanie wielu usatysfakcjonowanych klientów. Moja oferta skierowana jest głównie w stronę małych przedsiębiorstw, jednak obsługuje też osoby indywidualne.

Proponuje Państwu:
  • pełna księgowość,
  • rozliczanie podatków VAT, CIT, PIT
  • rozliczenia z ZUS,
  • rozliczenia z US.
Oprócz tego zajmuje się również prowadzeniem ksiąg rachunkowych oraz mogę poprowadzić kartotekę wynagrodzeń pracowników. Wykonuje zlecenia związane ze sporządzaniem sprawozdań finansowych oraz przygotowuje rozliczenia roczne dla firm. Zajmuje się także prowadzeniem ewidencji VAT, ewidencji przychodów oraz prowadzeniem ewidencji środków trwałych i wyposażenia.

Prowadzenie księgowości
w moim wykonaniu to bardzo korzystne rozwiązanie, które w dużym stopniu może odciążyć każdego przedsiębiorcę od nawału papierkowej pracy oraz skomplikowanego i zawiłego świata podatków. Jestem w stanie zagwarantować Państwu rzetelność, dokładność oraz terminowość wszystkich wykonywanych przeze mnie zleceń.

Zapraszam do kontaktu.

Artykuły

Jak wybrać dobrą księgową?
Jak wybrać dobrą księgową?
Wybór dobrej księgowej jest jedną z najważniejszych decyzji, jaką musi podjąć właściciel firmy. To właśnie od jej rzetelności zależy przyszłość firmy.

Wideo

Kontakt

Kontakt Beata Słowik

Beata Słowik, Warszawa

Opinie (4)

Opinie o firmie Beata Słowik

Średnia ocen

4.8

Opinie użytkowników

Mikołaj
Mikołaj
4.0
26.11.2019
Oferuje bardzo korzystne ceny za wszystkie swoje usługi.
Maciek
Maciek
5.0
26.09.2019
Gdyby nie jej pomoc, pewnie zostałbym już dawno bez grosza. Bardzo mi pomogła!
Miłosz
Miłosz
5.0
13.07.2019
Bardzo dobra księgowa. Pomogła mi bardzo kiedy mój poprzedni księgowy odszedł z firmy i nie mogłem się odnaleźć w papierach.
Konrad
Konrad
5.0
31.05.2019
Księgowa godna polecenia. Współpracuje z nią już od dłuższego czasu i jestem bardzo zadowolony z usług.