Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
09:00 - 18:00
Wt.
09:00 - 18:00
Śr.
09:00 - 18:00
Cz.
09:00 - 18:00
Pt.
08:00 - 18:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7393522620
REGON: 280077971
KRS: 0000247847
Rok założenia:
2005
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Nazywam się Beata Romaszko i prowadzę specjalistyczny gabinet ginekologiczno-położniczy, który mieści się w Olsztynie. Przyjmuję pacjentki w różnym wieku m.in. na coroczne badania badania profilaktyczne. Gabinet znajduje się na rogu ul. Dworcowej.

Certyfikaty i dyplomy

Moja praca została niejednokrotnie nagrodzona certyfikatami, a moje pacjentki wyróżniły mnie tytułem „Lekarz przyjacielem kobiety”.

Oferta

Zapraszam wszystkie panie na ginekologiczne badania profilaktyczne przeprowadzane w moim gabinecie. Przeprowadzam szczegółowe badania takie jak USG jajników i macicy przezbrzuszne oraz z zastosowaniem sondy dopochwowej. Kobietom w ciąży zapewniam pełną opiekę poprzez prowadzenie ciąży od momentu poczęcia w tym: USG 2D 3D i 4D. Przyszłym mamom oferuję przygotowanie do ciąży, porady ginekologiczne oraz diagnostykę i leczenie niepłodności. Jednocześnie monitoruje i w razie potrzeby reguluję cykl miesiączki.

W moim gabinecie ginekologicznym pacjentki mogą się również zgłosić z problemami typu infekcja ginekologiczna czy problemem związanym z budową macicy. Dodatkowo zajmuje się udrażnianiem jajowodu (badania HSG) oraz wykrywaniem i leczeniem nadżerek w każdym stadium rozwoju. Zapewniam leczenie hormonalne również w przypadku menopauzy. Leczę również nietrzymanie moczu oraz obniżenie czy wypadanie macicy.

Nadal czynnie uczestniczę na kursach i kongresach związanych z ginekologią.

Zapraszam do odwiedzenia mojego gabinetu.

Marki i specjalizacje

Badania USG wykonuję wysokiej klasy cyfrowym aparatem ultrasonograficznym z opcją 2D, 3D i 4D live, z kolorowym Dopplerem do zaawansowanej diagnostyki wad rozwoju płodu oraz badań USG ginekologicznych.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Beata Romaszko lek. med.

Beata Romaszko lek. med., Olsztyn

Opinie (0)

Opinie o firmie Beata Romaszko lek. med.