Produkcja i sprzedaż miodów
Produkcja i sprzedaż miodów, Barć Pasieka, Kamianna

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
09:00 - 17:00
Wt.
09:00 - 17:00
Śr.
09:00 - 17:00
Cz.
09:00 - 17:00
Pt.
09:00 - 17:00
Sb.
09:00 - 17:00
Nd.
09:00 - 17:00
Dane rejestrowe:
NIP: 7340025385
REGON: 492917036
Rok założenia:
2003

O firmie

Prowadzimy pasiekę Barć w Kamiannej, w województwie małopolskim. Otoczeni lasami i górami zajmujemy się pozyskiwaniem i przetwórstwem produktów pszczelich. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy dostarczać produkty najwyższej jakości.

Oferta

Specjalizujemy się w produkcji zdrowych i smacznych produktów pszczelich. Nasza działalność jest wszechstronna i obejmuje hodowlę matek pszczelich oraz prowadzenie działalności dydaktycznej, między innymi organizujemy praktyczne szkolenia dla pszczelarzy.

Z naszych pasiek udaje się pozyskać praktycznie wszystkie produkty pszczele, jak np. miód pszczeli, propolis, mleczko pszczele i pyłek kwiatowy. Oferujemy pełną gamę miodów naturalnych i wielokwiatowych.
Mamy dla Państwa w ofercie pyszne i zdrowe:
  • miody akacjowe,
  • miody rzepakowe,
  • miody lipowe,
  • miody gryczane,
  • miody wrzosowe.
Produkty pszczele wykorzystywane są również do produkcji przetworów. Na bazie propolisu (kitu pszczelego) wykonujemy maści, kremy, roztwory EEP, które wykorzystywane są w apiterapii. W ofercie znajdą Państwo bogaty wybór kosmetyków i farmaceutyków z miodu, w tym m.in. krem propolisowy z mleczkiem pszczelim czy maść propolisową.

Ponadto zajmujemy się wytwarzaniem mieszanek miodowych, wyrobów z wosku pszczelego oraz innych produktów pszczelich, takich jak m.in. cukierki miodowe Pszczółki czy bloki miodowe o różnych smakach.
Zajmujemy się także sprzedażą sprzętu pszczelarskiego (również specjalistycznego), a także oferujemy literaturę fachową.

Gościom służymy także noclegiem i smacznymi potrawami z naszej kuchni.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej pasieki.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Barć Pasieka

Barć Pasieka, Kamianna

Opinie (0)

Opinie o firmie Barć Pasieka

Tagi