Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8181177840
REGON: 691253616
Dodatkowe kontakty:

510 455 711

Rok założenia:
2003
Branża:

O firmie

Bar Pod Górką zlokalizowany jest w Łączkach Kucharskich, w powiecie ropczycko-sędziszowskim, na terenie województwa podkarpackiego. Swoją działalność rozpoczęliśmy już w 1999 roku. Osobą decyzyjną w firmie jest Lucyna Raś.

Oferta

Bar Pod Górką to restauracja położona w wyjątkowo malowniczej okolicy. Tak, jak piękne krajobrazy można podziwiać za oknem, tak w restauracji można zachwycać się świetną kuchnią. Prowadzimy restaurację od wielu lat, co pozwoliło nam na zdobycie uznania i zaufania ze strony Klientów.

Zajmujemy się organizacją wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych, takich jak:
  • imprezy firmowe,
  • wesela,
  • pierwsze komunie,
  • konferencje.
W lokalu znajdują się cztery sale gościnne oraz sala taneczna. Odrębność poszczególnych sal pozwala na organizowanie kilku imprez w tym samym terminie nie naruszając prywatności każdej z poszczególnych uroczystości. Nasz catering bez wątpienia zadowoli największych smakoszy kulinarnych.

Chętnie pomagamy przyszłym parom młodym w organizacji wesel. Na specjalne życzenie przygotujemy swojski stół, alkohol oraz bufet. Na imprezach oferujemy możliwość serwowania schłodzonego piwa.

Na sali pomogą Państwu i fachowo obsłużą zatrudniani przez nas wykwalifikowani kelnerzy, w kuchni zaś wspaniałe jadło przygotują znakomici kucharze. Używamy tylko świeżych produktów, pochodzących od zaufanych dostawców. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, także na stronie internetowej.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Kontakt

Kontakt Bar Pod Górką

Bar Pod Górką, Łączki Kucharskie

Opinie (0)

Opinie o firmie Bar Pod Górką