Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7471677326
REGON: 366910431
Rok założenia:
2017
Branża:

O firmie

Nieprzerwanie od 1992 roku świadczymy usługi gastronomiczne. Oferujemy Państwu pyszne i zawsze świeże posiłki kuchni polskiej. Nasz bar mleczny Shedan ulokowany jest w Brzegu, na terenie województwa opolskiego. Jego właścicielem jest Robert Hałas.


Oferta

Dania, które oferujemy tworzone są z pasją i zaangażowaniem. Wykorzystujemy do tego zawsze świeże oraz starannie wyselekcjonowane składniki pochodzące od sprawdzonych dostawców. Gwarantujemy, że nasze posiłki są zdrowe i smaczne. Stawiamy na tradycję, niepowtarzalny smak oraz receptury kuchni polskiej.

Oferujemy:
  • obiady,
  • zupy,
  • drugie dania,
  • dania na wynos,
  • napoje,
  • sałatki.
W ofercie zup mamy pyszne zupy, na przykład zupę ogórkową, grochową lub żurek. Klienci w menu drugich dań znajdą potrawy mączne, a dokładnie pierogi, naleśniki, knedle oraz pierogi i dania mięsne, w tym kotlety, pieczenie, steki czy zrazy. Niesłabnącą sympatią cieszą się również posiłki dietetyczne i ryby.

Realizujemy zlecenia na dania na wynos. Zapewniamy, że wszystkie posiłki są odpowiednio zabezpieczanie przed transportem. Wykorzystujemy do tego opakowania styropianowe oraz folię na gorąco. Jedzenie można przechowywać do 48 godzin.

Bar mleczny Shedan zaprasza Klientów indywidualnych oraz firmy.

Kontakt

Kontakt Bar mleczny Shedan Robert Hałas

Bar mleczny Shedan Robert Hałas, Brzeg

Opinie (0)

Opinie o firmie Bar mleczny Shedan Robert Hałas