Wykonujemy naprawy instalacji elektrycznych
Wykonujemy naprawy instalacji elektrycznych, Banad & Synowie. Instalacje elektryczne Filtracja powietrza, Łódź

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:00 - 16:00
Wt.
07:00 - 16:00
Śr.
07:00 - 16:00
Cz.
07:00 - 16:00
Pt.
07:00 - 16:00
Sb.
09:00 - 16:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7270007145
REGON: 470620098
Rok założenia:
1977

O firmie

Przedsiębiorstwo Banad & Synowie ma swoją siedzibę w Łodzi. Osobami decyzyjnymi są Paweł i Jacek Banad. Nasza firma działa na rynku już od ponad czterdziestu lat. Dzięki takiemu doświadczeniu jesteśmy w stanie proponować Państwu usługi na najwyższym poziomie.

Oferta

Specjalizujemy się w wykonywaniu instalacji elektrycznych. Wykonujemy nawet najbardziej skomplikowane prace montażowe. Dysponujemy specjalistyczną bazą magazynowo-warsztatową, w której wykonujemy wszelkie zlecenia.

Naszym Klientom oferujemy montaż instalacji elektrycznej, zarówno w mieszkaniach, jak i w domach. Zamontujemy dla Państwa:
  • alarmy,
  • domofony,
  • instalacje telewizyjne,
  • instalacje komputerowe,
  • instalacje odgromowe,
  • instalacje uziemiające.
Podejmujemy się także montażu instalacji przepięciowych, wyrównawczych, a także instalacji elektrycznej siły i światła oraz sterowania i automatyki. Są one wykorzystywane w budownictwie przemysłowym. Zatrudniamy doświadczonych oraz wykwalifikowanych pracowników, którzy montują linie i przyłącza kablowe oraz napowietrzne stacje transformatorowo-rozdzielcze. Są to między innymi stacje stałe i kontenerowe oraz elementy automatyki przemysłowej i węzłów cieplnych.

Ponadto dysponujemy specjalistycznym sprzętem, który umożliwia nam wykonanie dokładnych pomiarów elektrycznych, w tym rezystancji izolacji oraz uziemień instalacji piorunochronnej. Zespół naszych fachowców zajmuje się również usuwaniem awarii oraz przeprowadzaniem prac konserwujących instalacje elektryczne. Zachęcamy do zapoznania się z informacjami zawartymi na naszej stronie internetowej.

Zapraszamy do nawiązania współpracy z firmą Banad & Synowie w Łodzi.

Artykuły

Co zrobić w przypadku awarii instalacji elektrycznej?
Co zrobić w przypadku awarii instalacji elektrycznej?
W przypadku jakichkolwiek problemów z instalacją elektryczną – awarii czy uszkodzeń – należy zgłosić problem do specjalistycznej firmy i zlecić jej naprawę.
Jak odpowiednio poprowadzić instalację elektryczną?
Jak odpowiednio poprowadzić instalację elektryczną?
W przypadku projektu i wykonania instalacji elektrycznej należy skorzystać z usług fachowej firmy, dzięki której przewody zostaną odpowiednio poprowadzone.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Banad & Synowie. Instalacje elektryczne Filtracja powietrza

Banad & Synowie. Instalacje elektryczne Filtracja powietrza, Łódź

Opinie (0)

Opinie o firmie Banad & Synowie. Instalacje elektryczne Filtracja powietrza