Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
24 h
Wt.
24 h
Śr.
24 h
Cz.
24 h
Pt.
24 h
Sb.
24 h
Nd.
24 h
Branża:

Polecane oferty

Do naszego hotelu zapraszamy wszystkie osoby szukające noclegów na najwyższym poziomie. Do Państwa ...
Hotel Leliwa zlokalizowany jest w samym centrum urokliwego miasteczka, położnego na Pogórzu Izerski...
Mamy Państwu do zaoferowania szeroki wachlarz usług. Zajazd prowadzimy od wielu lat, zapewniając na...
Krynica-Zdrój, gen. Kościuszki 36
Nasza zabytkowa willa z XIX wieku została odremontowana dokładnie cztery lata temu. Pensjonat zloka...

O firmie

Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w miejscowości Gdańsk w województwie pomorskim. Firma przyjmuje Klientów pod adresem: 3 Maja 25. Kod pocztowy do korespondencji to: 80-802 Gdańsk. Kompletne współrzędne GPS to: 54.3599205686275N, 18.643000627451E. Zapraszamy Państwa do kontaktu również poprzez adres e-mail: baltichostel@hotmail.com. Branża, w której specjalizuje się firma "Baltic. Hostel." to Hotele.

"Baltic. Hostel." w swojej ofercie udostępnia dostosowane do indywidualnych potrzeb pokoje jedno lub kilku osobowe, a także zapewnia szeroki wachlarz potraw z kuchni regionalnej. Dodatkowym atutem są walory turystyczne i krajoznawcze oferowane przez okolicę, dzięki czemu pobyt w miejscowości Gdańsk jest relaksującym wypoczynkiem powiązanym z aktywnym spędzaniem wolnego czasu.

W serwisie pkt.pl firma nie prezentuje szczegółowych informacji na temat swojej oferty. Dzwoniąc pod numer telefonu: 58 721 96 57 uzyskasz więcej informacji na temat oferowanych przez firmę produktów lub usług. Nasza firma otwarta jest w godzinach: Pn.-Nd.: 24h.

Kontakt

Kontakt Baltic. Hostel.

Baltic. Hostel., Gdańsk

Opinie (0)

Opinie o firmie Baltic. Hostel.