Bogata oferta podzespołów i części elektronicznych
Bogata oferta podzespołów i części elektronicznych, Axel Electronics I Sprzedaż elementów i podzespołów elektronicznych, Wrocław

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
09:00 - 18:00
Wt.
09:00 - 18:00
Śr.
09:00 - 18:00
Cz.
09:00 - 18:00
Pt.
09:00 - 18:00
Sb.
10:00 - 14:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 8981126554
REGON: 930901134
Rok założenia:
1996

O firmie

Prowadzimy sklep z częściami i podzespołami elektronicznymi Axel Electronics I już od 1989 roku. Oferujemy elementy elektroniczne polskich producentów. Nasza oferta dopasowana jest do indywidualnych potrzeb i wymagań naszych klientów, których zadowolenie jest dla nas sprawą priorytetową. Siedziba firmy znajduje się we Wrocławiu, niedaleko dworca głównego PKP i PKS. Przedsiębiorstwem zarządza Janusz Struczak.

Oferta

Specjalnością firmy Axel Electronics jest sprzedaż detaliczna elementów i podzespołów elektronicznych, a także produktów pomocniczych, które związane są z elektroniką, sprzętem lutowniczym czy pomiarowym. U nas zaopatrzycie się Państwo między innymi w:
  • zasilacze wtyczkowe,
  • zasilacze transformatorowe,
  • zasilacze impulsowe,
  • zasilacze do komputerów,
  • skanery,
  • aparaty cyfrowe,
  • wyświetlacze,
  • głośniki wysokotonowe dynamiczne,
  • głośniki średniotonowe,
  • głośniki niskotonowe.
Oferowane przez nas bezpieczniki i obudowy, zarówno z metalu, jak i z tworzyw sztucznych, charakteryzują się wysoką jakością. Sprzedajemy radiatory (wykonane z profili aluminiowych, surowych ciętych na wymiar, czernione i anodowane) oraz tranzystory (małej, średniej i dużej mocy), a także transformatory sieciowe i mostki.

Zapewniamy osprzęt instalacyjny dopasowany do Państwa indywidualnych potrzeb i wymagań. Oferujemy też szeroki wybór: przekaźników, anten, przewodów, mierników, akumulatorów, baterii, złączy, narzędzi, przełączników, a także diod i taśm LED. Mamy w ofercie wiele innych elementów automatyki przemysłowej oraz osprzętu instalacyjnego.

Do zakupów w naszym sklepie zachęcamy szczególnie radioamatorów, serwisantów i producentów. Na specjalne życzenie jesteśmy w stanie sprowadzić elementy podzespołów do urządzeń małoseryjnych i prototypowych. Klienci mogą liczyć na miłą i profesjonalną obsługę oraz atrakcyjne ceny całego naszego asortymentu.

Nasza działalność obejmuje również drobne naprawy i przeróbki sprzętu elektronicznego, zaś klientów z poważniejszymi usterkami sprzętu RTV jesteśmy w stanie skierować do współpracujących z nami, sprawdzonych serwisantów. Zajmujemy się regeneracją i naprawą głośników i kolumn głośnikowych.

Zapraszamy do nawiązania współpracy z firmą Axel Electronics.

Kontakt

Kontakt Axel Electronics I Sprzedaż elementów i podzespołów elektronicznych

Axel Electronics I Sprzedaż elementów i podzespołów elektronicznych, Wrocław

Opinie (1)

Opinie o firmie Axel Electronics I Sprzedaż elementów i podzespołów elektronicznych

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Adrian
Adrian
5.0
01.05.2019
Najlepszy sklep dla majsterkowiczów. Mają tutaj naprawdę masę akcesoriów do radia i głośników, polecam.