Profesjonalne kursy i szkolenia dla firm i instytucji
Profesjonalne kursy i szkolenia dla firm i instytucji, Awans Ośrodek usług oświatowych, Częstochowa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9491947132
REGON: 243107913
Branża:

O firmie

Ośrodek usług oświatowych Awans jest dostępny dla Państwa w Częstochowie, na terenie województwa śląskiego. Tematyka organizowanych przez nas kursów i szkoleń jest bardzo zróżnicowana. Zapewniamy dostosowanie oferty do Państwa oczekiwań oraz niezwykle atrakcyjne ceny. Rozpoczęliśmy naszą działalność w 2013 roku.

Certyfikaty i dyplomy

Posiadamy Certyfikat Zarządzania Jakością ISO 9001:2008.

Oferta

Już na początku działalności naszego ośrodka Awans byliśmy nastawieni na świadczeniu usług w taki sposób, aby sprostać wszelkim oczekiwaniom Klientów. Pełen profesjonalizm, jakim się wyróżniamy, nie byłby możliwy bez doświadczonej i kompetentnej kadrze pracowników. Przekazują oni wiedzę w sposób rzetelny i jasny dla każdego uczestnika kursu. Praca jest jednocześnie naszą dużą pasją, w którą wkładamy wiele zaangażowania i wysiłku. Usługi szkoleniowe realizowaliśmy już w ponad 50 miastach Polski, co jest najlepszym potwierdzeniem zaufania, jakim darzą nas Klienci, ale nie spoczywamy na laurach i wprowadzamy do oferty coraz to nowe zajęcia.

Zajmujemy się organizacją kursów doszkalających dla pracowników firm i osób bezrobotnych. Klienci korzystają z naszych precyzyjnie zaplanowanych szkoleń z zakresu pierwszej pomocy oraz bezpieczeństwa i higieny pracy. Co więcej, dużym zainteresowaniem cieszą się nasze kursy autoprezentacji, na których można znacznie poprawić postrzeganie siebie w oczach innych, a także asertywność i pewność siebie podczas wystąpień publicznych. Zapewniamy Państwu sumienne prowadzenie szkoleń komputerowych, językowych, w tym także specjalistycznych oraz zajęć dla nauczycieli. Podchodzimy indywidualnie do każdego kursanta i dostosowujemy się do jego predyspozycji, w taki sposób, aby poczynił jak najszybsze postępy.

W naszym ośrodku podejmujemy się także szkoleń na operatora wózka widłowego. Osoby, które planują opiekować się osobami starszymi i schorowanymi, także mogą zaczerpnąć u nas niezwykle przydatną wiedzę i zdobyć wymagane umiejętności. Uczymy także przyszłych wychowawców na koloniach i osoby kierujące placówkami wypoczynkowymi.

Zapewniamy bardzo przyjazną atmosferę na szkoleniach i interesująco prowadzone zajęcia.

Serdecznie zapraszamy do nawiązania kontaktu i skorzystania z oferty ośrodka usług oświatowych Awans.

Kontakt

Kontakt Awans Ośrodek usług oświatowych

Awans Ośrodek usług oświatowych, Częstochowa

Opinie (0)

Opinie o firmie Awans Ośrodek usług oświatowych