Zajmujemy się serwisem komputerów
Zajmujemy się serwisem komputerów, Ave Systems Cezary Łukaszewicz , Paweł Wieteska . Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny sprzętu komputerowego, Otwock

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
10:00 - 18:00
Wt.
10:00 - 18:00
Śr.
10:00 - 18:00
Cz.
10:00 - 18:00
Pt.
10:00 - 18:00
Sb.
10:00 - 14:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5321635414
REGON: 013243497
Rok założenia:
1998

O firmie

Firma Ave Systems znajduje się w Otwocku, w województwie mazowieckim. W branży działamy nieprzerwanie od 1998 roku, zajmując się naprawą komputerów. Osobami decyzyjnymi w przedsiębiorstwie są: Cezary Łukaszewicz i Paweł Wieteska.

Oferta

Firma Ave Systems działa na rynku od wielu lat. Przez ten czas udało nam się zdobyć duże doświadczenie, poszerzyć zakres swojej specjalistycznej wiedzy, a także zyskać zaufanie wielu klientów.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom i potrzebom, świadczymy kompleksowe usługi. Specjalizujemy się w serwisie komputerów zarówno stacjonarnych, jak i przenośnych. Zatrudniamy wykwalifikowanych informatyków, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje, a powierzone im zadania wykonują bardzo starannie. Naszymi Klientami są zarówno przedsiębiorstwa, jak i osoby fizyczne.

Oferta firmy Ave Systems to między innymi:
  • modernizacja komputerów,
  • konserwacja komputerów,
  • sprzedaż akcesoriów komputerowych,
  • naprawa gwarancyjna,
  • konfiguracja routerów.
Zapewniamy konkurencyjne i oraz terminowość wykonywanych zleceń. Jeżeli szukają Państwo odpowiedniego serwisu komputerowego to zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Wszystkie zainteresowane osoby odsyłamy na stronę internetową przedsiębiorstwa Ave Systems, w celu zapoznania się ze szczegółami oferty.

Kontakt

Kontakt Ave Systems Cezary Łukaszewicz , Paweł Wieteska . Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny sprzętu komputerowego

Ave Systems Cezary Łukaszewicz , Paweł Wieteska . Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny sprzętu komputerowego, Otwock

Opinie (0)

Opinie o firmie Ave Systems Cezary Łukaszewicz , Paweł Wieteska . Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny sprzętu komputerowego