Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:00 - 18:00
Wt.
07:00 - 18:00
Śr.
07:00 - 18:00
Cz.
07:00 - 18:00
Pt.
07:00 - 18:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 1130154469
REGON: 01166318900000
Rok założenia:
2009

O firmie

Prowadzony przez nas Autoserwis Jagielska mieści się w Warszawie. Działalność rozpoczęliśmy w 2009 roku. Naszą główną specjalizacją jest blacharstwo i lakiernictwo samochodowe. Firma zarządzana jest przez Pawła Grzelewskiego.

Zapraszamy.

Oferta

Od samego początku funkcjonowania naszego Autoserwisu Jagielska postawiliśmy na pełen profesjonalizm i rzetelność wobec naszych Klientów. Świadczone przez nas usługi z zakresu blacharstwa samochodowego i lakiernictwa są znakomicie oceniane przez naszych Klientów, co jest powodem do dużej satysfakcji, ale i motywacją do dalszego sprawnego działania. Zatrudniona przez nas kadra pracownicza składa się z doświadczonych fachowców, którzy podejmują się nawet najbardziej wymagających zadań. Istotą naszego działania jest zadowolenie Klientów.

W skład naszej oferty wchodzi także:
  • mechanika samochodowa,
  • spawanie,
  • wymiana szyb,
  • wymiana opon,
  • dobór lakierów.
Do naszych prac wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone narzędzia od znanych i cenionych producentów. W naszym zakładzie znajduje się profesjonalnie wyposażona komora lakiernicza. W skład naszych kompetencji wchodzi także sprzedaż markowych szyb samochodowych. Co więcej, podejmujemy się prac związanych ze spawaniem i naprawą zderzaków, reflektorów i innych elementów wykonanych z tworzywa sztucznego.

Każde zamówienie traktowane jest przez nas indywidualnie i niezwykle rzetelnie. Z dużą korzyścią dla Klientów łączymy codzienną pracę z pasją, jaką dla nas jest mechanika.

Zapraszamy do Autoserwisu Jagielska.

Zakres działalności

Blacharstwo samochodowe
Lakiernictwo samochodowe
Mechanika samochodowa
Opony i felgi
Rodzaj obiektu
Rodzaje pojazdów
Samochody osobowe

Kontakt

Kontakt Autoserwis Jagielska. P. Grzelewski

Autoserwis Jagielska. P. Grzelewski, Warszawa

Opinie (0)

Opinie o firmie Autoserwis Jagielska. P. Grzelewski