Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
09:00 - 19:00
Wt.
09:00 - 19:00
Śr.
09:00 - 19:00
Cz.
09:00 - 19:00
Pt.
09:00 - 19:00
Sb.
09:00 - 15:15
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 6771173032
REGON: 350966013
Rok założenia:
1983
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Stacje obsługi samochodów, Auto Krak Jan Wójcik, Kraków Auto Krak w Krakowie to salon samochodowy założony przez Jana Wójcika. Jest autoryzowanym dealerem marki Mitsubishi. Zapewnia szeroki wybór modeli, usługi serwisowe oraz wiele innych udogodnień dla klientów.

Oferta

Japońska marka Mitsubishi słynie z produkcji samochodów o niezawodnym działaniu. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom dostarcza auta gotowe na każde warunki. Może pochwalić się ponad 100-letnią tradycją.

Dlaczego warto wybrać Mitsubishi Space Star?

Warto wybrać Mitsubishi Space star ponieważ wyróżnia się niską ceną zakupu, niewielkim zużyciem paliwa i atrakcyjnymi kosztami serwisowania. Pozwala cieszyć się dynamiczną i komfortową jazdą. Przestronne wnętrza zapewnia wygodę w podróży. Dzięki niewielkiemu promieniowi skrętu doskonale sprawdza się podczas jazdy w mieście.

Jakie modele samochodów Mitsubishi sprzedaje firma Auto Krak z Krakowa?

Firma Auto Krak z Krakowa sprzedaje takie modele samochodów, jak:
  • Mitsubishi ASX
  • Mitsubishi Eclipse Cross
  • Mitsubishi Outlander
  • Mitsubishi L200
  • Mitsubishi Pajero
  • Mitsubishi Pajero 3d
W ofercie można znaleźć również Mitsubishi Outlander PHEV, który jest modelem hybrydowym będącym połączeniem silnika benzynowego oraz dwóch silników elektrycznych.

Jakie korzyści płyną z korzystania z usług ASO Mitsubishi?

Korzystanie z usług ASO Mitsubishi niesie za sobą wiele korzyści. Jedną z nich są profesjonaliści, którzy sprawnie diagnozują usterki i skutecznie usuwają ich przyczyny. Podczas realizacji napraw korzystają wyłącznie z oryginalnych części oraz specjalistycznego sprzętu i oprogramowania.

Klienci autoryzowanego serwisu Mitsubishi mogą korzystać również z programu bezpłatnych samochodów zastępczych. W ramach Mitsubishi Business Contract salon proponuje długoterminowy wynajem samochodów dla przedsiębiorców. Zajmuje się również przeprowadzaniem przeglądów rejestracyjnych oraz świadczeniem usług blacharsko-lakierniczych.

Dostarcza również części do samochodów po gwarancji. Są to między innymi: filtry oleju, filtry paliwa, tarcze hamulcowe czy klocki hamulcowe.

Zakres działalności

Mechanika samochodowa
Rodzaj obiektu
Rodzaje pojazdów
Samochody osobowe

Artykuły

Napęd Super Select – najważniejsze informacje
Napęd Super Select – najważniejsze informacje
Napęd na cztery koła daje kierowcy nie tylko możliwość jazdy w trudnym terenie, ale również po drogach utwardzonych takich jak autostrady i drogi ekspresowe.

Wideo

Kontakt

Kontakt Auto Krak Jan Wójcik

Auto Krak Jan Wójcik, Kraków

Opinie (0)

Opinie o firmie Auto Krak Jan Wójcik