Kompleksowe usługi w zakresie lakiernictwa i blacharstwa
Kompleksowe usługi w zakresie lakiernictwa i blacharstwa, Auto Blacharka - Lakiernictwo Zdzisław Schewe I Synowie, Gdańsk

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 17:00
Wt.
08:00 - 17:00
Śr.
08:00 - 17:00
Cz.
08:00 - 17:00
Pt.
08:00 - 17:00
Sb.
08:00 - 13:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5831452078
REGON: 192134504
Dodatkowe kontakty:

58 349 57 05

Rok założenia:
1990

O firmie

Warsztat Auto blacharka Schewe ma swoją siedzibę w Gdańsku. Działamy na rynku już od ponad czterdziestu lat, dzięki czemu zdobyliśmy ogromne doświadczenie. Firmę prowadzą Zdzisław Schewe i synowie.

Oferta

Specjalizujemy się w usługach związanych z lakiernictwem i blacharstwem samochodowym. Zajmujemy się naprawami powypadkowymi oraz likwidacją szkód komunikacyjnych. Wykonujemy naprawy pojazdów bezgotówkowo - z AC Klienta lub OC sprawcy.

W zakres naszych usług wchodzi:
  • wulkanizacja,
  • blacharstwo,
  • lakiernictwo,
  • prostowanie konstrukcji.
Dysponujemy specjalistycznym sprzętem, w tym kabiną lakierniczą SAIMA czy robotem prostującym CHIEF, dzięki którym wszelkie naprawy przeprowadzamy w pełni profesjonalnie.

Pomożemy osobom, które brały udział w kolizji na drodze - nie tylko naprawiamy samochody, ale także pomagamy uporać się ze wszelkimi formalnościami. Zadbamy o zgłoszenie szkody - współpracujemy z wieloma towarzystwami ubezpieczeniowymi. Ponadto posiadamy flotę samochodów, dzięki czemu możemy zaoferować Państwu samochód zastępczy.

Zapewniamy nasze fachowe doradztwo w zakresie mechaniki samochodowej. Zapraszamy do skorzystania z usług warsztatu Schewe w Gdańsku.

Artykuły

Miałeś kolizję? Co teraz? - poradnik postępowania.
Miałeś kolizję? Co teraz? - poradnik postępowania.
Stłuczka bądź inne różnego rodzaju kolizje to norma na każdej drodze. Kiedy już nieco ochłoniemy, to zostaje nam kilka spraw, o które powinniśmy zadbać.

Wideo

Kontakt

Kontakt Auto Blacharka - Lakiernictwo Zdzisław Schewe I Synowie

Auto Blacharka - Lakiernictwo Zdzisław Schewe I Synowie, Gdańsk

Opinie (3)

Opinie o firmie Auto Blacharka - Lakiernictwo Zdzisław Schewe I Synowie

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Użytkownik zalogowany
Użytkownik zalogowany
5.0
17.09.2019
Do warsztatu Pana Grzegorza Schewe przy ul. Otomińskiej 21, trafiłem przez przypadek. Szukałem kogoś, kto usunie wgnioty i naprawi 2 większe uszkodzenia w karoserii mojego samochodu. Ten warsztat polecił mi mechanik zajmujący się wyłącznie wgniotami. To naprawdę było świetne polecenie. Pan Grzegorz zajął się moim problemem kompleksowo. Podjął się formalnego zgłoszenia moich szkód w Towarzystwie Ubezpieczeniowym. Załatwił za mnie wszystkie formalności. Na czas naprawy udostępnił mi bezpłatnie samochód zastępczy, który, co bardzo ważne dla komfortu jego użytkowania, posiadał ubezpieczenie AC, więc czułem się bezpieczny, że jeżeli przytrafi się np. jakieś zdarzenie parkingowe lub inne, nie będę musiał ponosić konsekwencji finansowych. Z uwagi na ograniczoną tutaj ilość znaków, odsyłam do pełnej treści na stronie (otwórz odnośnik w nowej karcie): https://panoramafirm.pl/pomorskie,,gda%C5%84sk,otomi%C5%84ska,21/auto_blacharka_schewe_grzegorz_schewe-oeglme_pzh.html Witold
Małgosia
Małgosia
5.0
07.11.2019
Jestem zachwycona, po wgnieceniu nie ma ani śladu, pięknie się wszystkim zajęli, w dodatku nie zapłaciłem dużo.
Ulka
Ulka
5.0
18.09.2019
Polecam, nieoceniona pomoc przy kolizji, zajęli się wszelkimi formalnościami, zadbali o samochód zastępczy.