Usługi księgowe i rachunkowe
Usługi księgowe i rachunkowe, Audit-Sycom Sp. z o.o., Gdańsk

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5841029826
REGON: 190940649
KRS: 0000020911

O firmie

Prowadzone przez nas biuro Audit-Sycom rozpoczęło działalność w 1995 roku, od początku świadcząc usługi na wysokim poziomie. W tym czasie zyskaliśmy doświadczenie oraz zaufanie szerokiego grona Klientów. Siedziba biura zlokalizowana jest w Gdańsku. Zapewniamy pełen profesjonalizm.

Certyfikaty i dyplomy

Dysponujemy świadectwem kwalifikacji wydanym przez Ministra Finansów nr 10486/1998. Posiadamy także certyfikat księgowego nr 49449/2011 wydany przez Ministra Finansów.

Oferta

Głównym przedmiotem działalności firmy Audit-Sycom są usługi rachunkowe oraz księgowe. W naszej ofercie można znaleźć obsługę ksiąg rachunkowych, a także podatkowych. Podejmiemy się opracowania zakładowego planu kont zgodnie z ustawą o rachunkowości. Ponadto oferujemy rozliczanie składek ZUS, podatku VAT oraz podatku dochodowego, zarówno od osób prawnych, jak i fizycznych.

Do zakresu świadczonych przez nas usług należy sporządzanie list płac oraz rozliczanie umów cywilno-prawnych. Nasza oferta obejmuje także prowadzenie ewidencji środków trwałych oraz wyposażenia. Na bieżąco informujemy Klientów o zmianach w przepisach podatkowo-księgowych. Uzupełnienie naszej oferty stanowi sporządzanie sprawozdawczości statystycznej.

Zatrudniamy doświadczoną oraz wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, która służy fachowym doradztwem. Zapewniamy pełen profesjonalizm. Do każdego zlecenia podchodzimy z zaangażowaniem. Gwarantujemy rzetelność i terminowość.

Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo szczegółowe informacje, a w razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny.

Zapraszamy do współpracy z firmą Audit-Sycom.

Artykuły

Prowadzenie pełnych ksiąg rachunkowych źródłem informacji dla kadry zarządzającej
Prowadzenie pełnych ksiąg rachunkowych źródłem informacji dla kadry zarządzającej
Prowadzenie pełnych ksiąg rachunkowych jest dla kadry zarządzającej źródłem wielu informacji o stanie finansów firmy, co pozwala lepiej nimi dysponować.

Wideo

Kontakt

Kontakt Audit-Sycom Sp. z o.o.

Audit-Sycom Sp. z o.o., Gdańsk

Opinie (5)

Opinie o firmie Audit-Sycom Sp. z o.o.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Grzegorz
Grzegorz
5.0
07.05.2019
Usługi księgowe oraz rachunkowe na wysokim poziomie, polecam.
Edwin
Edwin
5.0
26.03.2019
Rzetelność oraz terminowość to cechy, które wyróżniają firmę Audit-Sycom wśród innych. Polecam serdecznie.
Adam
Adam
5.0
19.01.2019
Indywidualne podejście do Klienta zdecydowanie zachęca do skorzystania z ich usług. Polecam!
Piotr
Piotr
5.0
20.11.2018
Podjęli się usług związanych z kadrami. Prowadzą ewidencję pracowników, sporządzają sprawozdania o zatrudnieniu, a także naliczają wynagrodzenia. Jestem zadowolony ze współpracy, polecam.
Michał
Michał
5.0
26.09.2018
Współpraca z firmą Audit-Sycom to przyjemność, obsługa ksiąg rachunkowych oraz podatkowych na wysokim poziomie, wszystkie dokumenty sporządzone są precyzyjnie i na czas. Polecam serdecznie.