Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5841029826
REGON: 190940649
KRS: 0000020911

O firmie

Audit-Sycom to profesjonalne biuro rachunkowe, które mieści się w Gdańsku. Działamy nieprzerwanie od 1995 roku, a nasza spółka jest zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym pod numerem 000002091. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, szczegóły uzyskają Państwo również na naszej stronie internetowej.

Oferta

W Audit-Sycom pragniemy świadczyć kompleksowe i w pełni profesjonalne usługi z zakresu rachunkowości i księgowości. Udaje nam się to zrealizować dzięki zatrudnianiu wykwalifikowanych księgowych o niepodważalnych kompetencjach, gruntownej wiedzy oraz wieloletniej praktyce.

W ramach prowadzonej przez nas działalności księgowej proponujemy prowadzenie ksiąg rachunkowych, opracowywanie zakładowego planu kont zgodnego z aktualną ustawą o rachunkowości, rozliczanie składek ZUS, podatku VAT, podatku dochodowego od osób prawnych i osób fizycznych. Zajmujemy się sprawozdawczością statystyczną z zakresu księgowości, dokonujemy bieżącego ustalania wyniku finansowego.

Zawsze dbamy o to, aby Klienci uzyskiwali na bieżąco wszelkie niezbędne informacje o zmianach w przepisach podatkowo-księgowych. Sporządzamy listy płac oraz rozliczamy umowy cywilno-prawne, jak również obsługujemy ewidencję środków trwałych oraz wyposażenia. Nasze usługi obejmują firmy o różnym profilu działalności, w tym produkcyjne, handlowe, budowlane, związane z rolnictwem lub usługami. Prowadzimy również rozliczenia dla jednostek służby zdrowia, szkół, fundacji, stowarzyszeń i wielu innych.

Doradztwo finansowe i obsługa rachunkowa to z naszej strony rzetelność i zaangażowanie. Przez lata skutecznie poprowadziliśmy setki spraw, ciesząc się zaufaniem wielu Klientów. Zapewniamy nie tylko najwyższą jakość usługi, lecz również konkurencyjne ceny.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Wideo

Kontakt

Kontakt Audit-Sycom sp. z o.o.

Audit-Sycom sp. z o.o., Gdańsk

Opinie (5)

Opinie o firmie Audit-Sycom sp. z o.o.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Grzegorz
Grzegorz
5.0
07.05.2019
Usługi księgowe oraz rachunkowe na wysokim poziomie, polecam.
Edwin
Edwin
5.0
26.03.2019
Rzetelność oraz terminowość to cechy, które wyróżniają firmę Audit-Sycom wśród innych. Polecam serdecznie.
Adam
Adam
5.0
19.01.2019
Indywidualne podejście do Klienta zdecydowanie zachęca do skorzystania z ich usług. Polecam!
Piotr
Piotr
5.0
20.11.2018
Podjęli się usług związanych z kadrami. Prowadzą ewidencję pracowników, sporządzają sprawozdania o zatrudnieniu, a także naliczają wynagrodzenia. Jestem zadowolony ze współpracy, polecam.
Michał
Michał
5.0
26.09.2018
Współpraca z firmą Audit-Sycom to przyjemność, obsługa ksiąg rachunkowych oraz podatkowych na wysokim poziomie, wszystkie dokumenty sporządzone są precyzyjnie i na czas. Polecam serdecznie.