Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 4990184566
Rok założenia:
2006

Polecane oferty

Zajmujemy się prowadzeniem obiektu wypoczynkowego nad morzem. Naszą ofertę kierujemy do osób szukaj...
Mielno to miejscowość położona między Bałtykiem a jeziorem Jamno. To świetne miejsce dla osób lubią...
Zajmujemy się prowadzeniem ośrodka wypoczynkowego. Obiekt Letnia Przygoda, zlokalizowany jest w nad...
Grzybowo to malownicza miejscowość, położona niedaleko Kołobrzegu, która przyciąga nie tylko rozleg...

O firmie

Firma "Atol. Dom wczasowy. Smażalnia ryb" figuruje w rejestrze gospodarczym pod Numerem Identyfikacji Podatkowej: 4990184566.

Siedziba firmy mieści się w miejscowości Darłowo w województwie zachodniopomorskim. Działa na rynku od 2006 roku. Przedsiębiorstwo znajduje się na Conrada 22. Korespondencyjny kod pocztowy to: 76-153 Darłowo. Współrzędne geograficzne, pod którymi mieści się siedziba firmy to: 54.44004N, 16.38199E. Adres e-mail, na który można wysłać zapytanie dotyczące świadczonych przez firmę usług to: atoldarlowko@wp.pl. Branża, w której specjalizuje się firma "Atol. Dom wczasowy. Smażalnia ryb" to Noclegi i kwatery prywatne.

"Atol. Dom wczasowy. Smażalnia ryb" oferuje swoim Gościom przyjemne i komfortowo urządzone pokoje, dostosowane do wymagań zarówno rodzin, jak i osób podróżujących samotnie lub w gronie przyjaciół. Oferowane przez okolicę niezwykłe walory krajobrazowe i turystyczne sprawiają, iż wypoczynek w miejscowości Darłowo jest przyjemnym, a równocześnie aktywnie spędzonym pobytem wypoczynkowym.

Strona pkt.pl nie zawiera szczegółowych informacji na temat oferty przedsiębiorstwa. Zapraszamy Państwa do kontaktu pod numerem telefonu 509 536 102 w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat produktów i usług.

Kontakt

Kontakt Atol. Dom wczasowy. Smażalnia ryb

Atol. Dom wczasowy. Smażalnia ryb, Darłowo

Opinie (0)

Opinie o firmie Atol. Dom wczasowy. Smażalnia ryb