Prowadzimy całodobowy dom opieki zdrowotnej
Prowadzimy całodobowy dom opieki zdrowotnej, Atol Dom seniora Anna Klasicka-Kałan, Kościerzyna

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9580216447
Rok założenia:
2017
Branża:

O firmie

Dom seniora Atol ma swoją siedzibę w Kościerzynie, w województwie pomorskim. Właścicielką naszego ośrodka jest Anna Klasicka-Kałan.

Oferta

Prowadzimy dom seniora Atol, w którym zapewniamy całodobową opiekę nad osobami starszymi oraz niepełnosprawnymi. Świadczymy usługi zarówno długoterminowe jak i tymczasowy pobyt. Zatrudniamy wysoko wykwalifikowany personel, który posiada duże doświadczenie w opiece nad osobami wymagającymi pomocy. W naszej załodze znajdują się pielęgniarki oraz lekarze. Priorytetem jest zapewnienie podopiecznym pełnego bezpieczeństwa i poczucia ciepła.

Oferowana przez nas pomoc obejmuje opiekę paliatywną dla osób, które są nieuleczalnie chore - naszym celem jest zapewnienie chorym możliwie najwyższej jakości życia. W naszym ośrodku posiadamy szereg udogodnień, które wpływają na wysoki komfort naszych podopiecznych. Oferujemy:
  • pokoje jednoosobowe,
  • pokoje dwuosobowe,
  • pokoje trzyosobowe.
Posiadamy pokoje z łazienkami oraz pokoje z tarasami. Zapewniamy całodzienne wyżywienie, uwzględniamy indywidualne diety Pacjentów. Dbamy o odpowiednie dozowanie leków. Prowadzimy różnego rodzaju zajęcia terapeutyczne oraz zajęcia na świeżym powietrzu, dzięki którym nasi podopieczni mogą jak najdłużej utrzymać sprawność. Zapewniamy także spacery z opiekunkami.

Zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania związane z naszą działalnością.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami działalności naszego domu seniora w Kościerzynie!

Artykuły

Dom seniora – czy to dobre rozwiązanie?
Dom seniora – czy to dobre rozwiązanie?
Domy opieki dla seniorów to recepta na samotność oraz dobre rozwiązanie dla osób schorowanych lub niepełnosprawnych. Seniorzy mają zapewnioną całodobową opiekę.

Wideo

Kontakt

Kontakt Atol Dom seniora Anna Klasicka-Kałan

Atol Dom seniora Anna Klasicka-Kałan, Kościerzyna

Opinie (6)

Opinie o firmie Atol Dom seniora Anna Klasicka-Kałan

Średnia ocen

4.8

Opinie użytkowników

Monika
Monika
4.0
21.09.2019
Bardzo dobry dom seniora, widać to od samego wejścia. Ciepła, miła atmosfera, ładne pokoje, a do tego różne zajęcia terapeutyczne.
Patrycja
Patrycja
5.0
29.07.2019
Cieszę się, że znalazłam dla mojej mamy miejsce, w którym czuje się bezpiecznie i ma dobrą opiekę. Polecam ten ośrodek.
Paweł
Paweł
5.0
21.05.2019
Wysoki poziom jeśli chodzi o opiekę paliatywną, polecam wszystkim.
Karol
Karol
5.0
26.03.2019
Mają ładne, wygodne pokoje z łazienkami, a także z tarasami. Dbają o odpowiednie odżywianie, regularnie chodzą też na spacery. Polecam
Wioletta
Wioletta
5.0
05.01.2019
Myślę, że dobrze trafiliśmy, moi rodzice czują się świetnie w tym ośrodku, a ja mam pewność, że są pod odpowiednią opieką, której sama nie mogłabym im zapewnić. Polecam wszystkim.
Artur
Artur
5.0
20.11.2018
Polecam, bardzo dobrze wyposażony ośrodek, zapewniają świetną opiekę nad osobami starszymi. Komfortowe pokoje, a do tego ciekawe zajęcia terapeutyczne.