Zajmujemy się prowadzeniem księgowości
Zajmujemy się prowadzeniem księgowości, Asygnata sp. z o.o. Biuro rachunkowe, Wrocław

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8992862185
REGON: 38328279200000
KRS: 0000781858
Rok założenia:
2019

O firmie

Biuro rachunkowe Asygnata istnieje na rynku od 2002 roku. Siedziba mieści się we Wrocławiu. Zajmujemy się świadczeniem kompleksowych usług z zakresu rachunkowości. Osobą decyzyjną jest Małgorzata Olczyk.

Oferta

Głównym profilem naszej działalności jest wykonywanie zadań z zakresu księgowości. Posiadamy 17-letnie doświadczenie, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Ofertę kierujemy do klientów indywidualnych oraz właścicieli przedsiębiorstw.

Zakres naszych obowiązków obejmuje takie usługi jak:
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych,
  • prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów,
  • monitorowanie terminów badań obligatoryjnych,
  • sporządzanie list płac,
  • wypełnianie zeznań podatkowych.
Specjalizujemy się również w prowadzeniu księgowości działalności gospodarczych, prowadzeniu akt osobowych oraz reprezentowaniu klientów w postępowaniach administracyjnych.

Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i doświadczenie. Służymy pomocą i doradztwem na każdym etapie współpracy. Nasze kwalifikacje pozwalają nam odpowiedzieć na wszystkie pytania klientów. Chętnie podpowiemy też jakie dokumenty wypełnić i do jakich urzędów je dostarczyć.

Ponadto zajmujemy się sporządzaniem bilansów oraz sprawozdań finansowych. Zapewniamy też obsługę kadrowo-płacową. W tym zakresie oferujemy prowadzenie kart ewidencji, sporządzanie list wynagrodzeń, prowadzenie rozliczeń pracowników oraz podatków, między innymi VAT, PIT i CIT.

Postępujemy z techniką, dlatego klientom proponujemy księgowość on-line i rozliczanie wspólnot mieszkaniowych. Przygotowujemy też wnioski o zwrot VAT za zakupione materiały budowlane. Ponadto prowadzimy instrukcje kontroli wewnętrznej i instrukcje obiegu dokumentów.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Zależy nam na Państwa zadowoleniu. Zapewniamy terminowość i ochronę danych osobowych. Zachęcamy do zapoznania się z całkowitą ofertą na stronie internetowej.

Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia siedziby firmy Asygnata we Wrocławiu.

Kontakt

Kontakt Asygnata sp. z o.o. Biuro rachunkowe

Asygnata sp. z o.o. Biuro rachunkowe, Wrocław

Opinie (0)

Opinie o firmie Asygnata sp. z o.o. Biuro rachunkowe