Najlepsze drewno do budowy domu i do kominka
Najlepsze drewno do budowy domu i do kominka, ASiST, Kaliska Kościerskie

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5911215328
REGON: 193042425
Rok założenia:
2004
Branża:
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Nasza firma ASiST swoją siedzibę ma w Kaliskiej Kościerskiej, w województwie pomorskim. Osobą decyzyjną w zakładzie jest Andrzej Majewski. W branży drewna działamy nieprzerwanie już od trzynastu lat. Specjalizujemy się przede wszystkim w obróbce drewna.

Oferta

Zajmujemy się produkcją elementów drewnianych według zestawień otrzymanych od klientów. Świadczymy również usługi strugania elementów konstrukcyjnych o przekroju do 280 mm. Dodatkowo podejmiemy się wykonawstwa desek obiciowych czy podbitkowych, struganych na pióro i wpust lub na zakładkę. Nieustannie się rozwijamy, zależy nam na sprostaniu wszystkim Państwa wymaganiom, dlatego z czasem swoją działalność poszerzyliśmy o produkcję elementów drewnianych konstrukcji dachowych, między innymi krokwi, łat oraz desek.

Dodatkowo prowadzimy sprzedaż drobnej architektury ogrodowej. W naszej ofercie znajdą Państwo takie elementy jak:
  • deski szalunkowe,
  • deski obiciowe,
  • deski budowlane,
  • deski zakładowe,
  • kontrłaty dachowe,
  • krokwie dachowe,
  • łaty dachowe,
  • impregnacja zanurzeniowa.
Działamy szybko i dokładnie. Dokładamy wszelkich starań, by klienci byli zadowoleni z podjętej współpracy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zatrudnianych przez nas pracowników o wysokich referencjach jesteśmy w stanie zrozumieć potrzeby i oczekiwania osób korzystających z naszych usług. Do wypełniania swoich obowiązków podchodzimy rzetelnie. Lata praktyki czynią z nas wiarygodnego partnera.

Jeżeli potrzebują Państwo wyrobów z drewna, zachęcamy do kontaktu, pomożemy wybrać odpowiedni produkt. Przy większych zamówieniach zapewniamy możliwość negocjacji cen.

Zapraszamy do naszego tartaku ASiST w Kaliskiej Kościerskiej.

Kontakt

Kontakt ASiST

ASiST, Kaliska Kościerskie

Opinie (0)

Opinie o firmie ASiST

Tagi