Doradztwo podatkowe na najwyższym poziomie
Doradztwo podatkowe na najwyższym poziomie, Asbusiness Sebastian Banasiewicz, Wysoczyn

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5322016966
REGON: 364820215
Rok założenia:
2016

O firmie

ASBusiness to biuro rachunkowe zlokalizowane w Wysoczynie, w powiecie otwockim, na terenie województwa mazowieckiego. Działalność prowadzimy od 2016 roku, a od 2018 roku współpracujemy z firmą inFakt - liderem w branży zdalnej księgowości. Właścicielem biura jest Sebastian Banasiewicz.

Oferta

Działalność naszego biura opiera się na wiedzy i doświadczeniu. Przez lata zdobywaliśmy niezbędne kwalifikacje, dzięki którym teraz świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Głównym profilem naszej firmy są kompleksowe usługi księgowe i rachunkowe. Ofertę kierujemy zarówno do Klientów indywidualnych, jak i firm.

Oferta naszego biura obejmuje:
  • księgowość,
  • kadry i płace,
  • rozliczenia indywidualne,
  • obsługa podatkowa,
  • obsługa dokumentacji.
Do naszych zadań należy rozliczanie księgi przychodów i rozchodów, ewidencja ryczałtu oraz VAT. W ramach kadry i płac Klientom oferujemy sporządzanie listy płac, rozliczanie składek ZUS, rozliczanie podatku PIT oraz sporządzanie deklaracji rocznych.

W ramach oferty świadczymy również takie usługi jak:
  • przygotowywanie rozliczeń rocznych PIT,
  • wnioski o zwrot podatku VAT,
  • rozliczanie podatku od czynności cywilno - prawnych,
  • rozliczanie podatku od spadków i darowizn.
Ponadto Klientom indywidualnym oferujemy sporządzanie deklaracji PIT i VAT, pomoc w zakresie wyboru formy opodatkowania oraz występowanie w imieniu podatnika przed urzędami. Tym z Państwa którzy chcą założyć własną działalność również udzielamy pomocy i wsparcia. Przygotujemy wszystkie niezbędne dokumenty. Uzupełnienie naszej oferty stanowi przekształcanie jednoosobowej działalności w spółkę z o.o. oraz pośrednictwo w zakresie ubezpieczeń, odszkodowań, leasingów i kredytów.

Każdego Klienta traktujemy w sposób indywidualny. Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, którzy służą pomocą oraz fachową poradą na każdym etapie współpracy. Zapewniamy atrakcyjne ceny oraz terminową realizację wszelkich zleceń.

Zapraszamy do skorzystania z oferty biura ASBusiness z Wysoczyna.

Artykuły

Jak założyć własną działalność?
Jak założyć własną działalność?
Prowadzenie własnej działalności gospodarczej jest wyzwaniem jeszcze przed jej założeniem. Na szczęście są firmy, które mogą pomóc także na tym etapie.

Wideo

Kontakt

Kontakt Asbusiness Sebastian Banasiewicz

Asbusiness Sebastian Banasiewicz, Wysoczyn

Opinie (3)

Opinie o firmie Asbusiness Sebastian Banasiewicz

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Dariusz
Dariusz
5.0
16.09.2019
Współpracuje z tym biurem od jakiegoś czasu i jestem bardzo zadowolony. Zajmują się kadrami i płacami w mojej firmie.
Joanna
Joanna
5.0
27.07.2019
Moim zdaniem to najlepsze biuro rachunkowe w mieście. Zapewniają fachowa obsługę, sprawne rozliczanie PITu i prowadzenie ewidencji przychodów i rozchodów. Polecam!
Bogna
Bogna
5.0
26.05.2019
Jestem zadowolona z pomocy tego biura. Załatwili wszelkie formalności i zgromadzili potrzebne do założenia działalności dokumenty. Polecam!