Wytwarzamy wszystkie gatunki lin, powrozów i sznurów
Wytwarzamy wszystkie gatunki lin, powrozów i sznurów, ArtLin Producent lin i sznurów, Wągrowiec

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7661908591
REGON: 300193745
Rok założenia:
1988

O firmie

Siedziba firmy ArtLin znajduje się w Wągrowcu, w województwie wielkopolskim. Prowadzimy działalność produkcyjną i handlową od 1954 roku. Specjalizujemy się w dostarczaniu wysokiej jakości materiałów powroźniczych.
Dodatkowy nr telefonu: 501 527 931.

Oferta

Materiały powroźnicze towarzyszą ludzkości od zarania dziejów. Znajdują zastosowanie w działalności usługowej, gospodarstwach domowych oraz sporcie i rekreacji. Nasza firma ArtLin z Wągrowca wychodzi naprzeciw zapotrzebowaniu na wysokiej jakości produkty powroźnicze.

Ponad 60-letnia działalność umożliwiła nam dopracowanie metod produkcyjnych, dzięki czemu nasze materiały charakteryzują się funkcjonalnością, wytrzymałością i korzystną ceną. Nie ograniczamy się jedynie do sprawdzonych produktów, lecz także wprowadzamy nowe rozwiązania oraz realizujemy indywidualne zamówienia na nietypowe produkty. Dzięki temu w naszej ofercie każdy klient znajdzie coś dla siebie.

Wysoka jakość produktów jest możliwa dzięki zaangażowaniu naszych wykwalifikowanych pracowników, prawdziwych specjalistów w branży, którzy wykonują swoje zadania na nowoczesnych i specjalistycznych maszynach przystosowanych do wytwarzania artykułów powroźniczych z rozmaitych materiałów. Jest to między innymi:
  • polipropylen,
  • poliamid,
  • nylon,
  • poliester,
  • juta,
  • konopia,
  • stal,
  • sizal,
  • bawełna.
Odpowiedni dobór materiałów umożliwia nam produkcję artykułów o odpowiedniej grubości, ciężarze, kolorze oraz innych cechach, takich jak elastyczność albo zdolność unoszenia się na wodzie. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór sznurków, powrozów oraz lin. Przy wytwarzaniu materiałów stosujemy różne metody produkcji, w tym plecenie i rozmaite metody zabezpieczania, m.in. powlekanie.

Produkujemy materiały powroźnicze służące do zawieszania prania oraz niezbędne w pracach ogrodowych. Dysponujemy także produktami przeznaczonymi dla osób prowadzących działalność usługową i handlową, służącymi do pakowania sprzedawanych produktów, a także materiałami pasmanteryjnymi i murarskimi. Dostarczamy także artykuły do przędzenia i produkty dla rybaków.

Prowadzimy też produkcję artykułów przeznaczonych do sportu i rekreacji. Wśród nich znajdują się taśmy do ekspanderów oraz liny niezbędne w żeglarstwie, alpinizmie i innych sportach. Pomagamy także pasjonatom rekonstrukcji historycznych, wytwarzając cięciwy do kusz. Nasza oferta skierowana jest ponadto do osób poszukujących niebanalnych rozwiązań zdobniczych.

Zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty. Zachęcamy do nawiązania kontaktu mailowego oraz telefonicznego.

Wideo

Kontakt

Kontakt ArtLin Producent lin i sznurów

ArtLin Producent lin i sznurów, Wągrowiec

Opinie (1)

Opinie o firmie ArtLin Producent lin i sznurów

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
21.07.2014
Jestem bardzo zadowolony z zakupu liny, bardzo dobry gatunek, wytrzymałość i atrakcyjne ceny. Polecam