Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8990023842
REGON: 930303491
Branża:

Polecane oferty

Wrocław, Góralska 22
Bezpieczne transportowanie i składowanie towarów to zagadnienie bliskiego każdemu producentowi i sp...
Opakowania służą do zabezpieczenia towarów podczas składowania i przewożenia. Najlepsze jakościowo ...
Specjalizujemy się w produkcji wysokiej jakości opakowań kartonowych. W naszej codziennej pracy umi...

O firmie

Prowadzimy firmę handlową Art-Pak. Główna siedziba zlokalizowana jest we Wrocławiu, a osobą zarządzającą jest Barbara Kwilarz. Specjalizujemy się w produkcji opakowań.

Oferta

Jesteśmy producentem wszelkiego rodzaju opakowań o różnym zastosowaniu. Proponujemy akcesoria do pakowania. W swojej ofercie mamy szeroki wybór kartonów i pudeł. Nasi klienci mogą wybrać odpowiedni rozmiar i kształt produktów. Przygotowaliśmy specjalny asortyment z zakresu opakowań do przeprowadzki, aby ją usprawnić.

Prowadzimy sprzedaż opakowań tekturowych i kartonowych idealnie nadających się do przechowywania. W dodatku produkujemy pudełka kolorowe, a także opakowania z przykrywką.

Proponujemy swoim klientom specjalną ofertę opakowań z nadrukiem. Dzięki temu można łatwo zidentyfikować zawartość. To także dobry sposób na identyfikację firmy lub przedsiębiorstwa.

Jesteśmy w stanie dostosować się do indywidualnych potrzeb klientów. Bierzemy pod uwagę ich wymagania, tworząc specjalną ofertę.

Gwarantujemy, że nasze produkty są wykonane z wysokiej jakości materiałów. Nadają się do przechowywania różnego rodzaju rzeczy i przedmiotów, jednocześnie są solidne i trwałe.

Choć nasza firma istnieje na rynku od niedawna, zdążyliśmy zdobyć zaufanie wielu klientów. Zwracamy szczególną uwagę na obsługę klienta, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Wszystkie zamówienia realizujemy w terminie.

Zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty.

Kontakt

Kontakt Art-Pak. Firma Handlowa. Barbara Kwilarz

Art-Pak. Firma Handlowa. Barbara Kwilarz, Wrocław

Opinie (0)

Opinie o firmie Art-Pak. Firma Handlowa. Barbara Kwilarz