Srebro z emalią na każdą okazję
Srebro z emalią na każdą okazję, Art-Love.pl, Warszawa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5251127290
REGON: 012140944

O firmie

Sklep Art-Love.pl prowadzi internetową sprzedaż srebrnej biżuterii z emalią. Powstał z miłości do piękna - by celebrować nie tylko piękno kształtu i formy, ale przede wszystkim emocji, które piękne rzeczy i przedmioty budzą.

Oferta

Wzory kolekcji srebra z emalią powstały z inspiracji sztuką całego świata. Emaliowanie to trwała i efektowna technika zdobnicza o mocnych, szklistych kolorach. Powłoka emalii jubilerskiej jest nakładana ręcznie, na zimno. Srebro zaś to prawdziwy katalizator dla wyrazistych kolorów emalii. Żywe kolory, mozaikowe kształty i falujące linie przywodzą na myśl styl Hundertwassera, Gaudiego, czy Klimta, ale zachwycają również wzory etniczne, czy po prostu klasyczne.

W ofercie srebrnej biżuterii z emalią znajdują się:
  • pierścionki
  • obrączki
  • zawieszki
  • zestawy i komplety
Wszystkie wyroby wykonane są ze srebra próby 925 i galwanicznie pokryte warstwą rodu, co zabezpiecza srebro przed ciemnieniem. Niektóre ozdobione są cyrkoniami. Pakowane są w kremowym pudełeczku z kokardką i wysyłane w kopercie bąbelkowej. Na metce podana jest próba srebra i waga.

Zapraszamy do sklepu on-line.

Artykuły

Biżuteria z emalią - doskonały sposób, by wyrazić swój styl.
Biżuteria z emalią - doskonały sposób, by wyrazić swój styl.
Emaliowana biżuteria to doskonały sposób na przełamanie każdej stylizacji. Nawet zwykły biały T-shirt będzie wyglądał ciekawie z jej udziałem.

Wideo

Kontakt

Kontakt Art-Love.pl

Art-Love.pl, Warszawa

Opinie (1)

Opinie o firmie Art-Love.pl

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Daria
Daria
5.0
08.05.2019
Wspaniała jest ta biżuteria. Uwielbiam takie wzory, są bardzo ciekawe.