Literatura dla każdego
Literatura dla każdego, Arkady Księgarnia firmowa, Warszawa

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
10:00 - 18:00
Wt.
10:00 - 18:00
Śr.
10:00 - 18:00
Cz.
10:00 - 18:00
Pt.
10:00 - 18:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5260006344
REGON: 011068908
KRS: 0000031335
Rok założenia:
1993
Branża:

O firmie

Arkady to wydawnictwo z siedzibą w Warszawie. Niezwykle zasłużona dla czytelnictwa w Polsce firma powstała w 1957 roku i przez ponad 60 lat obecności na rynku wydała ponad 5, 5 tysiąca pozycji książkowych. Po przemianach ustrojowych, w 1992 roku wydawnictwo przeszło w prywatne ręce i nadal prężnie działa na rzecz autorów i czytelników.

Oferta

Czytanie uczy myślenia i pozytywnie wpływa na rozwój, dlatego warto kupować książki. Największy wybór książek z różnych dziedzin znajdą Państwo w ofercie księgarni firmowej Arkady. Aktualnie firma ma w swojej ofercie ponad 400 pozycji, które przeznaczone są dla osób w każdym wieku. Dzieci, młodzież i dorośli mogą rozwijać swoje zainteresowania, kształtować nowe umiejętności i zdobywać przydatną wiedzę, a wszystko to za atrakcyjną cenę. Asortyment księgarni jest bardzo szeroki, a korzystanie z niej to duża wygoda. Wystarczy wejść na stronę internetową, zaznaczyć wybraną pozycję książkową, zapłacić i czekać na zrealizowanie zamówienia. W księgarni wysyłkowej można nabyć m. in. książki traktujące o sztuce, w tym malarstwie, rzeźbiarstwie, muzyce, kinie oraz fotografii i teatrze. Klienci księgarni mogą również kupić książki o architekturze, rzemiośle i historii różnych osób, miejsc i epok. W sprzedaży znajdują się też:
  • poradniki
  • książki o religii
  • książki o filozofii
  • książki o socjologii
  • książki o budownictwie
  • reportaże
  • albumy pamiątkowe
  • albumy krajoznawcze
Ponadto można kupić w księgarni przewodniki i mapy oraz podręczniki dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Wiedza w nich zawarta odnosi się do nauk ścisłych, a także języków obcych.

Inne pozycje z oferty wydawnictwa Arkady to książki kucharskie, literatura piękna, książki popularnonaukowe oraz książki o Warszawie.

Uzupełnieniem asortymentu są ciekawe filmy na DVD i kalendarze z niepowtarzalnymi fotografiami i rysunkami.

Więcej informacji dotyczących wydawnictwa Arkady oraz firmowej księgarni znajdą Państwo na stronie internetowej.

Wideo

Kontakt

Kontakt Arkady Księgarnia firmowa

Arkady Księgarnia firmowa, Warszawa

Opinie (0)

Opinie o firmie Arkady Księgarnia firmowa