Montaż ogrodzeń niezależnie od wysokości
Montaż ogrodzeń niezależnie od wysokości, Arkadiusz Krzaczkowski - Ogrodzenia AREK, Choszczno

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5941604827
REGON: 367327544
Rok założenia:
2017

O firmie

Nazywam się Arkadiusz Krzaczkowski i prowadzę firmę Ogrodzenia Arek, której siedziba zlokalizowana jest w Choszcznie, w województwie zachodniopomorskim. Specjalizuję się w pracach związanych ze wznoszeniem ogrodzeń. Posiadam duże doświadczenie w tym zakresie.

Oferta

Ogrodzenia to konstrukcje służące bezpieczeństwu, a także element wpływający na estetykę posesji. W mojej praktyce zawodowej spotykam się z wieloma rodzajami ogrodzeń, ale niezależnie od ich formy zawsze gwarantuję wysoką jakość świadczonych usług. Posiadam specjalistyczne narzędzia, dzięki czemu nawet montaż najcięższych elementów nie jest dla mnie problemem.

Specjalizuję się w montażu ogrodzeń betonowych, doskonale chroniących dany obszar przed wtargnięciem niepowołanych osób, a przy tym komponujących się z otoczeniem.

Zajmuję się pracami przy ogrodzeniach do wysokości 2,5 metra. Poza montażem stałych ogrodzeń wykonanych z betonu pracuję także przy instalacji podmurówki oraz paneli. Ponadto wykonuję zlecenia związane z montażem siatek ogrodzeniowych i statek leśnych. Te ostatnie doskonale nadają się do tymczasowego zabezpieczenia obszaru. Ich zaletą jest niski koszt oraz szybkie wykonanie.

Moja oferta obejmuje:
 • montaż wysokich ogrodzeń
 • montaż niskich ogrodzeń
 • ogrodzenia posesyjne
 • szybki montaż ogrodzeń
 • tani montaż ogrodzeń
Serdecznie zapraszam do nawiązania kontaktu i skorzystania z oferty mojej firmy Ogrodzenia Arek w Choszcznie. Więcej informacji dotyczących mojej firmy znajdą Państwo na stronie internetowej lub uzyskają pod podanym numerem telefonu.

Artykuły

Największe zalety ogrodzeń betonowych
Największe zalety ogrodzeń betonowych
Zastanawiasz się, jaki rodzaj ogrodzenia wybrać? Postaw na oryginalne ogrodzenie betonowe ,które osłoni Cię przed wzorkiem ciekawskich sąsiadów.

Wideo

Kontakt

Kontakt Arkadiusz Krzaczkowski - Ogrodzenia AREK

Arkadiusz Krzaczkowski - Ogrodzenia AREK, Choszczno

Opinie (1)

Opinie o firmie Arkadiusz Krzaczkowski - Ogrodzenia AREK

Średnia ocen ogólnych

5,0

Średnia ocen szczegółowych

Jakość/cena
5,0
Obsługa
5,0
Godne polecenia
5,0

Opinie użytkowników

Jędrzej
Jędrzej
5,0
29.01.2019
Polecam, pan Arkadiusz doskonale poradził sobie z instalacją mojego ogrodzenia, wszystko przebiegło bardzo sprawnie, a płot jest postawiony naprawdę solidnie.
 • Jakość/cena
  5,0
 • Obsługa
  5,0
 • Godne polecenia
  5,0