Archiwum chronione 24/7
Archiwum chronione 24/7, Archiwum JP Usługi archiwizacyjne, przechowywanie akt, Poznań

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7781432263
REGON: 300189270
KRS: 0000248233

O firmie

Siedziba Archiwum JP znajduje się na Starym Mieście w Poznaniu. Na rynku funkcjonujemy nieprzerwanie od 2005 roku. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, co sprawia, że możemy spełnić wszystkie oczekiwania naszych klientów. Znamy Państwa potrzeby i wymagania. Zapewniamy, że im sprostamy.

Certyfikaty i dyplomy

Oferta

Prowadzimy Archiwum JP, które jest odpowiednio chronione i zabezpieczone. Specjalizujemy się w organizacji, porządkowaniu i opracowywaniu akt w archiwach zakładowych. Zajmujemy się również instrukcjami i wykazami akt. Zapewniamy stały nadzór i bieżącą obsługę. Na potrzeby naszych klientów otworzyliśmy depozyt, w którym przechowujemy archiwalne zasoby zlikwidowanych oraz istniejących firm. Posiadamy dokumenty przedsiębiorstw i spółdzielni.

W zakres świadczonych przez nas usług wchodzi:
  • niszczenie dokumentów
  • przechowywanie dokumentów
  • przechowywanie akt
  • zabezpieczanie dokumentów
  • zabezpieczanie akt
  • przechowywanie dokumentów księgowych
  • stały nadzór archiwów zakładowych
  • obsługa bieżąca archiwów zakładowych
Wyposażyliśmy firmę w niezbędny sprzęt magazynowy oraz stacjonarne i przejezdne regały. Podczas pracy korzystamy z nowoczesnego komputerowego systemu ewidencji akt kategorii B i akt osobowych. Zaświadczenia o pracy oraz płacy są wystawiane na podstawie akt osobowych i kartotek wynagrodzeń. Termin wynosi 14 dni. Wszystkie akta są ubezpieczone.

Podejmiemy się również skanowania dokumentacji, a także brakowania i niszczenia wszelkiego rodzaju akt. Zapewniamy kompleksowe podejście. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie klienta. Chętnie Państwu doradzimy w razie jakichkolwiek wątpliwości i udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania związane z naszą działalnością.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych z Poznania i okolic do kontaktu oraz skorzystania z naszych usług. Zachęcamy też do odwiedzenia strony internetowej firmy.

Kontakt

Kontakt Archiwum JP Usługi archiwizacyjne, przechowywanie akt

Archiwum JP Usługi archiwizacyjne, przechowywanie akt, Poznań

Opinie (0)

Opinie o firmie Archiwum JP Usługi archiwizacyjne, przechowywanie akt