Odświeżanie i oczyszczanie dywanów oraz wykładzin
Odświeżanie i oczyszczanie dywanów oraz wykładzin, Aquarius Joanna i Jakub Franczuk, Piaseczno

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5080001925
REGON: 381269304

O firmie

Siedziba firmy Aquarius znajduje się w Piasecznie, w województwie mazowieckim. Przedsiębiorstwo Joanny i Jakuba Franczuków specjalizuje się w utrzymywaniu czystości wykładzin, mebli i różnych szklanych konstrukcji. Działa na terenie Warszawy i w okolicznych miejscowościach.

Oferta

Jeśli szukają Państwo firmy sprzątającej to najlepszym wyborem jest Aquarius. Przedsiębiorstwo przy pomocy nowoczesnych rozwiązań oraz skutecznych środków czyszczących odświeża i oczyszcza nawet najbardziej zabrudzone miejsca. Zapewnia przy tym indywidualne podejście do każdego zlecenia, terminowe wykonywanie zleceń i atrakcyjne ceny. Podstawą firmowej działalności jest pranie dywanów i wykładzin. Ponadto czyszczone są obicia kanap, foteli i krzeseł. Oferta prania obić obejmuje także czyszczenie tapicerki samochodowej.

Aquarius zajmuje się również ozonowaniem pomieszczeń, które ma na celu nie tylko usunięcie nieprzyjemnych zapachów, ale również dezynfekowanie pokrywanych powierzchni. Inne usługi, którymi służy firma to:
  • mycie okien
  • mycie szklanych elewacji
  • mycie witryn sklepowych
  • mycie przeszkleń
Możliwe jest czyszczenie okien do wysokości 5 metrów. Ponadto myjkami ciśnieniowymi myte są elewacje i powierzchnie z kostki brukowej. Uzupełnieniem oferty jest usuwanie graffiti.

Więcej informacji i zdjęć dokumentujących realizowane przez Aquarius zlecenia znajdą Państwo na stronie internetowej.

Kontakt

Kontakt Aquarius Joanna i Jakub Franczuk

Aquarius Joanna i Jakub Franczuk, Piaseczno

Opinie (0)

Opinie o firmie Aquarius Joanna i Jakub Franczuk