Prowadzimy stację uzdatniania wody
Prowadzimy stację uzdatniania wody, Aqualine Karol Jasiński Przemysław Piotrowski s.c., Ząbki

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 1251666642

O firmie

Firma Aqualin działa w branży już od jakiegoś czasu. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Ząbkach, na terenie powiatu wołomińskiego województwa mazowieckiego. Zajmujemy się filtrowaniem i oczyszczaniem wody. Właścicielami są Karol Jasiński i Przemysław Piotrowski.

Oferta

Zupełnie normalne jest dla nas to, że w kranie mamy czystą i zdatną do spożycia wodę. Zazwyczaj niespecjalnie zastanawiamy się, jak do tego doszło, kto za tym stoi. Problem i pytania pojawiają się wtedy, gdy tej wody zabraknie. Okazuje się, że nie każda nadaje się do picia i dobrze, gdyby ktoś w jakiś sposób ją oczyścił. W takich przypadkach pomaga właśnie nasza firma.

Oferta Aqualine to:
  • uzdatnianie wody,
  • odżelazianie wody,
  • odmanganianie wody,
  • zmiękczanie wody,
  • badanie wody,
Poza tym prowadzimy także montaż zmiękczaczy do wody. Można u nas zakupić taki sprzęt oraz zamówić jego montaż. Posiadamy także różnego rodzaju filtry do wody. Nasze działania mają na celu doprowadzenie zanieczyszczonej wody do stanu, w którym nadaje się do użytku przez człowieka.

Woda pitna to niezwykle ważna sprawa, dlatego dokładamy wszelkich sił, by wykonać pracę na jak najwyższym poziomie. Do uzdatniania wykorzystujemy filtry oraz między innymi systemy odwróconej osmozy. Każda partia wody jest uprzednio badana, a także po raz kolejny po wykonaniu zabiegu uzdatniania. Musimy mieć całkowitą pewność, że wszytko co wydajemy do spożycia, jest zupełnie bezpieczne dla organizmu człowieka.

Do pracy wykorzystujemy najlepszy sprzęt i środki służące do tego, by stan wody się poprawił. Zatrudniamy jedynie wykwalifikowanych specjalistów, którzy dobrze wiedzą o ciężarze i odpowiedzialności, jaka na nich spoczywa.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy.

Artykuły

Jak uzdatnić wodę pitną z własnego ujęcia?
Jak uzdatnić wodę pitną z własnego ujęcia?
Twoja woda ma metaliczny posmak? Skontaktuj się z Aqualine Karol Jasiński Przemysław Piotrowski s.c., chętnie pomożemy usunąć nadmiar żelaza. Zapraszamy.

Wideo

Kontakt

Kontakt Aqualine Karol Jasiński Przemysław Piotrowski s.c.

Aqualine Karol Jasiński Przemysław Piotrowski s.c., Ząbki

Opinie (1)

Opinie o firmie Aqualine Karol Jasiński Przemysław Piotrowski s.c.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Janek
Janek
5.0
18.05.2019
Bardzo sobie cenię waszą pracę. Super, że zajmujecie się tak ważnymi sprawami. Szacun!