Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
24 h
Wt.
24 h
Śr.
24 h
Cz.
24 h
Pt.
24 h
Sb.
24 h
Nd.
24 h
Dane rejestrowe:
NIP: 7361261895
REGON: 491992432
Dodatkowe kontakty:

723 631 485

Rok założenia:
2000

O firmie

Nasza firma usługowa, którą prowadzi Wojciech Mitan, znajduje się w Zakopanem. Rozpoczęliśmy działalność w 1999 roku i dzięki temu zdobyliśmy znaczące doświadczenie w branży hotelarskiej. Oferujemy komfortowe pokoje w korzystnych cenach.

Oferta

Nasza działalność polega na zapewnianiu pokoi na wynajem turystom odwiedzającym nasze piękne góry. W Zakopanem i okolicach jest wiele miejsc godnych uwagi i odwiedzenia. Codziennie na ulicach i w restauracjach można spotkać wielu odwiedzających, których zachwycają piękne widoki i życie w mieście. Warto zatrzymać się w komfortowych warunkach, aby móc odpocząć po całodniowych eskapadach.
Oferujemy:
  • noclegi
  • wynajem pokoju i apartamentu
  • wyżywienie
  • dostęp do kuchni i świetlicy
Nasz pensjonat jest położony nieopodal wejścia do doliny Strążyskiej. W naszych idealnie przygotowanych kwaterach znajdą Państwo spokój na łonie natury. Otaczająca przyroda i świeże powietrze z pewnością pomogą w odpoczynku po długim zwiedzaniu. Oprócz pokoi dysponujemy także przestronnymi apartamentami. Zadbaliśmy o stosowne wyposażenie przestrzeni, w której znajdują się goście.

Możemy Państwa skontaktować z instruktorem nauki jazdy na nartach. Chętnie pomożemy w zorganizowaniu wycieczki i polecimy jakie miejsca warto odwiedzić. Gwarantujemy wygodny dojazd oraz bezpieczne miejsce dla samochodów.

Serdecznie zapraszamy do wynajęcia kwatery w domu gościnnym u Wojciecha Mitana.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Apartamenty. Pokoje. Noclegi w Zakopanem

Apartamenty. Pokoje. Noclegi w Zakopanem, Zakopane

Opinie (0)

Opinie o firmie Apartamenty. Pokoje. Noclegi w Zakopanem