Badania słuchu i dobór aparatów słuchowych
Badania słuchu i dobór aparatów słuchowych, Aparaty Słuchowe oraz Badania Słuchu Oto Słyszę, Częstochowa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9490171474
REGON: 243068700
Rok założenia:
2018

O firmie

Oto Słyszę w Częstochowie to firma, którą prowadzi Małgorzata Urbańska − doświadczony specjalista w zakresie audioprotetyki. Już od 18 lat wspiera pacjentów w każdym wieku, zapewniając fachową diagnostykę schorzeń oraz skuteczną pomoc w doborze aparatów wspomagających słyszenie.

Oferta

Podstawowym celem działalności firmy Oto Słyszę w Częstochowie jest udzielanie pomocy osobom mających problem ze słuchem. Zapewnia kompleksową rehabilitację słuchową, począwszy od diagnozy problemu, aż po dobór odpowiednich aparatów słuchowych. Zajmuje się również leczeniem szumów usznych oraz protezowaniem dzieci w wieku od 0 do 4 lat.

Oczekiwania i potrzeby każdego pacjenta są poddawane szczegółowej analizie tak, aby móc jak najlepiej dopasować aparat do konkretnej sytuacji życiowej. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem niezbędnym do przeprowadzania badań słuchu. Po diagnozie audiologicznej, przychodzi czas na dokonanie wywiadu, następnie na interpretację wyników i wniosków z jego wynikających, a na końcu − na ich podsumowanie.

Prowadzi sprzedaż nowoczesnych aparatów słuchowych oraz osprzętu do nich, w tym między innymi baterii czy części zamiennych. Proponuje wyłącznie aparaty renomowanych marek gwarantujących bezpieczeństwo, efektywność, komfort, trwałość, a także oszczędność pieniędzy.

W ofercie ma między innymi:
  • aparaty słuchowe dla starszych
  • aparaty słuchowe dla dzieci
  • aparaty słuchowe wewnątrzuszne
  • aparaty zauszne
  • aparaty wewnątrzkanałowe
Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej oraz facebookowym fanpage'u.


Marki i specjalizacje

W sprzedaży znajdują się aparaty słuchowe takich producentów jak Audibel czy Signia.

Artykuły

Powrót ze świata ciszy dzięki aparatom słuchowym.
Powrót ze świata ciszy dzięki aparatom słuchowym.
Najlepiej zadać to pytanie osobie znającej się na aparatach słuchowych, ona najlepiej doradzi i dostosuje aparat do Twoich wymagań i Twojego trybu życia.

Wideo

Kontakt

Kontakt Aparaty Słuchowe oraz Badania Słuchu Oto Słyszę

Aparaty Słuchowe oraz Badania Słuchu Oto Słyszę, Częstochowa

Opinie (5)

Opinie o firmie Aparaty Słuchowe oraz Badania Słuchu Oto Słyszę

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Kalinka
Kalinka
5.0
05.06.2019
Suoper miło!
Otylia
Otylia
5.0
20.05.2019
Podczas badania panowała bardzo miła atmosfera. Jestem zadowolony, że wybrałam właśnie to miejsce.
Mikołaj
Mikołaj
5.0
28.03.2019
Pani Małgorzata to świetny specjalista. Szczegółowo przeprowadziła cały wywiad i pomogła mi dobrać najlepsze rozwiązanie.
Henryka W
Henryka W
5.0
25.03.2019
dzisiaj byłam w tym gabinecie u pani Małgorzaty Urbańskiej , i powiem szczerze ze nigdzie w Częstochowie nie otrzymałam tyle pomocy co tam. Dostałam aparaty słuchowe do wypożyczenia i testowania w pracy i w domu na tydzień czasu. Ceny bardzo przystępne. Wiem, bo byłam w innych gabinetach. Miałam badania zrobione bardzo dokładnie i takie z lektorem który mówi słowa, badania ucha środkowego , bo miałam zapalenie 2 miesiące temu. Bardzo polecam, bo tam jest inaczej. Przyjemnie , na luzie, dokładnie i super sprzęt do badań. Aparaty w super cenach a do tego bardzo fajne, małe, nie czuję ich na sobie.
Ksawery tata Ewelinki
Ksawery tata Ewelinki
5.0
23.03.2019
byłem z córką na badaniach na śnie, i takim na siedząco badanie tzn. otoemisji akustycznej , a to pierwsze to ABR . Sprawnie to wszystko poszło. Czekałem tylko tydzień. Potwierdziły się problemy ze słuchem. Będziemy zakupować u Pani Małgorzaty Urbańskiej aparaty dla córki.